Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom egyre többet beszélget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom egyre többet beszélget facebookon egy bizonyos sráccal, velem egyre kevesebbet, aggódjak?

Figyelt kérdés

A srác burkoltan el is hívta randira, de a barátnőm visszautasította, (belenéztem a facebookjába, amúgy nem szoktam nagyon figyelni ezeket) viszont látszólag a barátnőm nem próbálta lezárni a beszélgetést, hanem egyfajta "live tudósításként" "belement valami az egérfogóba, megnézem" stb próbálja fent tartani.

Még nem beszéltem vele róla.

Aggódjak, vagy ne foglalkozzak vele? Néhány napja kezdtek el beszélgetni, de az összes ismerőséhez képest nagyon sokat beszél vele, lány barátai viszont alig vannak.


Én most egy elég nehéz időszakon megyek keresztül, ilyen könnyen elpártol tőlem, vagy belefér egy kis beszélgetés szerintetek?


2015. aug. 1. 21:59
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt hozzátenném, hogy az utóbbi időben elég sokat bújt a gépébe, és volt, hogy megkérdeztem mit csinál, erre az volt a válasza, hogy nyelvi képzést keres, meg a barátnőjével beszélget, szóval azt nem mondta el, hogy a sráccal dumál. (itthon voltunk együtt)
2015. aug. 1. 22:02
 2/10 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy továbbá semmiféle beszélgetést nem látok vele korábbról, de be van neki állítva, hogy én, ő, még egy másik srác meg egy lány lássa csak, ha fent van a facebookon.
2015. aug. 1. 22:05
 3/10 anonim ***** válasza:
hát ez elég érdekes...elöbb utobb 100% h lesz valami
2015. aug. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Miért ne férne bele? Én is szívesebben beszélgetek srácokkal úgy általában, mint lányokkal.

Viszont, ha már többet beszélget vele mint veled, az nem jó, ezt beszéljétek meg, veled miért beszél keveset.

2015. aug. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát ez a "beszéld meg" dolgot sokat hallottam már és soha nem segített.

Itt folyamatok vannak és tendenciák (irányok, célok)

Ha a tendenciákkal baj van maximum tettekkel lehet megváltoztatni.


Nekem a kérdésem csupán az volt, hogy ez ok-e az aggodalomra. Pár napja beszélnek egyébként, de még nem tudom mi lesz belőle.

Én úgy állok hozzá, ha menni akar menjen, sok nő van. Csak az a baj, hogy egy 2 éves együttélés köt össze minket, amibe elég sok időt, pénzt, és energiát fektettem.

2015. aug. 1. 22:14
 6/10 A kérdező kommentje:

Én biztos vagyok benne, hogy tetszik neki ez a srác. Ez egyértelmű.

A kérdés, hogy átlépné-e a határt, a másik meg az, hogy miért nem velem próbálja rendezni a kapcsolatot? Mostanában bármit mondok nem jó, ő meg másokkal cseveg?

Ez elég nagy para.

2015. aug. 1. 22:15
 7/10 A kérdező kommentje:

Mondjuk én is elég sok lánnyal csevegek a facebookon az a baj :( de csak azért mert én sem érzem kielégítőnek a kapcsolatot. Így pótolok bizonyos dolgokat, de igazából nem tudom pótolni csak találkozásokkal tudnám, amihez szakítani kellene.


De azt meg is kell ám lépni.

2015. aug. 1. 22:16
 8/10 anonim ***** válasza:

oltási fázisban van.

ez azt jelenti,hogy vagy ráoltja a gyerek és randiznak sunyiban.

vagy ellenáll a nőd,de ha beüt akármilyen kis balhé kettőtök közt már is a másikhoz.

vagyis róka van a tyúkóladban.

2015. aug. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
-már megy is.
2015. aug. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódnod. Már nem a te csajod.
2015. aug. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!