Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy engem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy engem, mint normális lányt betett barátzóbába és a ribiket hajtja?

Figyelt kérdés
Egy éve napi szinten levelezek egy sráccal, tud az érzéseimről, művelt, olvasott srác, szeret lelkizni, filozofálni, mindenről megvan a véleménye. Néha flörtölget velem, de tudom, hogy be vagyok téve barátzonába, és mikor ad egy kis reménysugarat, akkor csak szórakozik. De rettentően fáj, hogy tipikusan cicababákat hajt, közös ismerősöket, és tudom róluk, hogy ezek a lányok harsányak, népszerűek és rettentően buták, közönségesek. Miért? Mit kéne tegyek? A férfiak szemében mindig ezek a nők fognak előnyt élvezni?
2015. aug. 5. 20:40
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, ezek élvezik az előnyt. Én nem csinálnám ezt veled mert engem,pont, hogy taszítanak ezek a lányok...
2015. aug. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
56%
de féltékeny valaki :D PONT AZÉRT RAKOTT A BARÁTPAROKLÓBA MERT NEM JÖSSZ NEKI BE
2015. aug. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Tudok a családi ügyeiről, a fájdalmairól, sok időbe telt, de ma már megbízik bennem, és mindig hozzám fordul segítségért és gondoskodásért. Ő mondja, hogy felüdülés velem beszélgetni. De ennek ellenére nem kellek neki...
2015. aug. 5. 20:44
 4/33 anonim ***** válasza:
39%

Az az igazság, hogy a férfiak egy része ugyanezt átéli, amit te. A nők mindig a kigyúrt, bunkó férfiakra fognak hajtani. Tehát a megoldás a következő: Keress egy olyan férfit, aki nem felszínes. (Feltételezem rólad, hogy te sem vagy az.) A felszínes emberek meg szivassák egymást.


Ezt a mostani fiút meg hagyd a fenébe, a barátzónából nincs kiút, ha van is, akkor az nagyon rövid kapcsolat lesz.

2015. aug. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Igen, felüdülés mert csak barátja vagy. Mást nem akar. Tegyél le róla,neked is jobb lesz.
2015. aug. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, hogy egy okos srác miért ilyen nőkkel enyeleg...
2015. aug. 5. 20:44
 7/33 anonim ***** válasza:
21%
úgye milyen rossz a barátzóna? :D
2015. aug. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Pedig nem vagyok egy ronda nő. Sokan megfordulnak utánam az utcán.
2015. aug. 5. 20:46
 9/33 anonim ***** válasza:
0%
4-esnek igazat adok.Sajnos én is parkedzsóztam a barátzónában,mint szerintem a férfiak 75%-a.
2015. aug. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
És neked ez miért okoz élvezetet, hogy barátzónába vagyok?
2015. aug. 5. 20:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!