Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Tényleg nagy gond ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tényleg nagy gond ha egy fiú nagyon vékony?

Figyelt kérdés

Elég vékony vagyok(180/60) és a tartásom se jó, igyekszek mindig kihúzni magam de sokszor megfeledkezek róla.

Sokszor olvastam itt hogy a legtöbb lánynak a sportos v. macis fiúk jönnek be. Arra lennék kíváncsi hogy van e olyan akinek kifejezetten a vékonyak tetszenek?

Sajnos nem tudok mit kezdeni a súlyommal, annyit eszek amennyi jól esik de mégse hízok, a sporttól meg hamar kifáradok szal ha sportolnék vmit elég hamar kirúgnának az egyesületből mert nem bírom a hosszú és kemény edzéseket.


2010. márc. 8. 08:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
az én barátom is nagyon vékony, pedig én duci vagyok, de imádom karmolászni a feszes hátát :D
2010. márc. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

hát a mai tinik között akad jópár, aki a vékony, lányos fiúkat kedveli, de ha komoly, érett lányra, kapcsolatra vágysz, nem valami twilight fan vagy emós csitrire, akkor próbálj meg fölszedni egy kicsit, vagy sportolni...nem is olyan nehéz, mint hiszed :) az én párom is nagyon vékony volt régen, de felhízlaltam :D 17 kilót szedett fel 3 év alatt és most néz ki jól, most mondanám sportosnak...régen mindenki megszólta a vékonyságát, de mostanában már senki nem bántja ilyen miatt, sőt, mindenki megjegyzi, milyen kicsattanó és egészséges lett


21/L

2010. márc. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Az aztán tényleg komoly és érett lány lehet, aki felhizlalja a barátját, mert úgy jobban tetszik neki...
2010. márc. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

22F

2010. márc. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy olyan barátnőm aki mindig probált volna "felhizlalni", ilyenkor mindig az járt bennem h talán nem is tetszek igy neki, de akkor minek jár velem.. pedig ő meg egy kicsit duci volt és én soha egyszer az életben sem emlitettem meg ezt neki mert nem akartam vele megbántani + én olyannak szerettem amilyen!
2010. márc. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon vékony vagyok (190cm/64kg) és nagyon nehéz volt nekem is a párkeresés. Sajnos én sem sportolhatok egészségügyi okok miatt, ezért aztán állandóan kiütést kapok az okoskodóktól, hogy járjak edzeni, meg így meg úgy és akkor majd jobban nézel ki és lesz nőm is. Sajnos ezt az nem értheti meg, aki nem jár egy cipőben velem. Amúgy meg régen, amikor még lehetett edzettem, de semmi látszata sem volt.

Aztán találtam egy nőt, aki elfogad így, de sajnos csak kihasznált, és a válás is pokol, mert visszaél mindennel.

2010. márc. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont, Velem is valami hasonló volt, pedig nem vagyok vékony, soha nem is voltam csontsovány csak azt akarta hogy igazodjak hozzá, nem pedig hogy neki kelljen fogyni, mert nem volt hozzá ereje, de én nekem úgy tetszett ahogy volt, én nem vártam volna el tőle hogy fogyjon, csak ő akarta magát azzal megnyugtatni hogy felhízlal engem, hogy ne legyen olyan nagy a különbség köztünk.
2010. márc. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

erre csak annyit mondhatok kedves kérdező - Its all about time

A biológiai folyamatoktól függ, ami a szervezetedben zajlik.

Én pl olyan vagyok, meg bátyám meg apám is ilyen volt, hogy 22-23 éves korukig 65 kg-osak voltak, majd hirtelen rájuk ment 15-20 kg - énis elvoltam keseredve, mert 6 hosszú év alatt nem sikerült 65 kg felé mennem, mindent megpróbáltam, mindenféle kajálástól kezdve amit el lehet képzelni, súlyzózással is csak annyit értem el hogy eléggé kockás, szálkás lettem - semmi komolyabb eredmény - de most eljött az én időm, 74 kg vagyok :P Szóval egyre elégedettebb vagyok magammal

Türelem :)

22F

2010. márc. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
8:44 vagyok....sosem hízlaltam a barátomat, csak mellettem egyszerűen elkezdett normálisan étkezni, nem úgy, mint addig, rendszertelenül és szinte semmit...volt, hogy egy nap egyszer evett... és egészségtelenül vékony volt, mint mondtam, meg is szólták érte sokan és őt is zavarta! 185 centi és 60 kg volt hozzá... most már majdnem 80 kiló, ami éppen egészségesnek, átlagosnak számít a magasságához képest...büszkén nézegeti magát a tükörben, mert így sokkal jobban érzi magát! Szóval én nem erőszakoltam rá semmit, csak előtte nem volt aki főzzön rá minden nap normális ebédet, vacsorát, stb. , ezért elintézte egy szelet vajas kenyérrel az egész napi étkezését...
2010. márc. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem járj el kondiba, izmosítsd picit magad.
2010. márc. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!