Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 181cm,61kg! Az ilyen vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

181cm,61kg! Az ilyen vékony pasi még tesztik a lányoknak, nektek? Vagy még hízzak egy kicsit? A többivel nincs gond, az arcom kicsit vékony, mert. Az, de ha meghíznák nem lenne gond.

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 00:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkor hízz meg
2010. okt. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! A fiútesóm 184 cm és 71 kg, és csinos(nem vok perverz...), gyúrni is jár. Sztem még híznod kéne egy kicsit,ha tudsz. De egyébként ez attól függ(úgy értem a csontozattól, testfelépítéstől is): gebe is vagy? Úgy értem annyira sovány,h már meggörbül...
2010. okt. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
jaj:D kedvencem ez a típus, ne hízz, ha kicsit elvontabb vagy esetleg művészlélek vagy, akkor neked ez pont ideális:D
2010. okt. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

2.!

en meg 85kilo vagyok es szinten 184cm, de mondjak hogy milyen vekony vagyok akkor WTF? Meg hogy ossze vagy szakadva meg ilyen szarsagokkal. Kezdem unni.

Multkor haverom is beszol hogy milyen puhany vagyok:D

2010. okt. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát sztem még vékonyabb vagy mint én.

Járj el gyúrni és ha van pénzed akkor szedj tömegnövelőt mert a vékony srácok 1nem jönnek be a lányoknak.

2010. okt. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
tömegnövelős majmok bejönnek a lányoknak? az elég gáz...a lányokranézve...:D
2010. okt. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
7:07 igen a tömegnövelőtől felpuffadt srácok a jók... igaz színtiszta szénhídrát de haggyuk már ezt a tömegnövelős dolgot, csináld rendesen sok szar nélkül és szívvel, ha meg nem megy akk hagyd abba mer nincs kitartásod ahoz h valamit úgy érj el h nem használsz hozzá kiegészítőket...
2010. okt. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy a lányok egyszer azt mondják, hogy "húúú nem számít a külső stb.", itt meg : "tömegnövelőőőőzzéééé, mert úgy leszel rajos a lányoknál".
2010. okt. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
Figyu, 196 cm vagyok, és 61 kg... és van barátnőm (: S hogyan? Nem úgy, hogy kiálltam a járdaszegélyre, és vártam, kinek tetszek meg...
2010. okt. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Alapból nem ilyen vékony típusú vagyok. Az utóbbi pár évben nagyon megnyúltam, a súlyom pedig nem bírta a tempót.

Ha leáll a növekedés, szép lassan sztem a testsúly is visszajön. 19F

Még egy kérdés: hány kilót kellene felszednem, amellyel a súlyom már jónak mondható? 5? 10?

2010. okt. 24. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!