Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy önbizalomhiányos fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy önbizalomhiányos fiú önbizalom építésből kérdez ilyet? 20L

Figyelt kérdés

Pl.: Járnál egy olyan fiúval, mint én? Képes lennél egy olyannal jövőt tervezni, elképzelni az életet, mint én?


Nem vagyok pasi, sosem kérdeztem ilyen senkitől, így fogalmam sincs miért kérdezte. Szerintetek?


2015. aug. 6. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tuti. Lehetséges, hogy csak szimplán érdekelte, hogy el tudnád-e képzelni vele a kapcsolatot. Hangsúlytól is függ, ha ilyen gyanakvóan, számonkérően, hanszínt felemelve kérdezte, akkor önbizalomprobléma. Ha nyugisan, csendesebben, mosolyogva, akkor előbbi. Erre tippelek.
2015. aug. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azért kérdezte, mert kicsit puhatolózott lenne-e esélye nálad. Ilyen egyszerű.
2015. aug. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Fb-on írta, szóval a hangszín bukta...
2015. aug. 6. 21:28
 4/10 anonim válasza:
Egyetértek a második válaszolóval, szerintem is csak felméri a terepet, hogy van-e esélye nálad.
2015. aug. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És ha esetleg nemet válaszolnál lehet megkérdezi, hogy mi a probléma vele. Ha lennél olyan kedves mond el neki, mert legalább ezzel beljebb fog kerülni legközelebb másnál, de ha nem az igazat fogod mondani akkor inkább ne mondj neki semmit, mert lehet csak azon próbálna javítani amit te mondtál és amin lehet, hogy nem is kéne változtatnia.
2015. aug. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
elég nyomulós kérdések, egy "önbizalom hiányos"-tól
2015. aug. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Járni akar veled. Ha az ember érez valamit a másik iránt, akkor ez az egyik legégetőbb kérdés. Egyébként ilyet direktbe sosem kérdezünk, ez lúzerség.

27/f

2015. aug. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 omba ***** válasza:

Azt kérdezi a FB-n, hogy igent mondanál-e, ha megkérné a kezed.

De legalább ismeritek egymást, vagy csak meglátott?

2015. aug. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Persze, h ismerjük egymást. Barátok vagyunk. De van bnője.
2015. aug. 9. 08:57
 10/10 omba ***** válasza:

Szóval váltana, de csak akkor, ha biztos.

Ha nem, akkor megteszi a szamár is.

Igazi jellem.

2015. aug. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!