Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az embert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az embert észre sem veszik, ha nincs jó külső megjelenése, vagy nem híresség? Miért ilyen világot élünk, ahol sokszor még a kimagasló a tehetséget sem akarják felismerni egy megnyerő külső nélkül?

Figyelt kérdés

Persze vannak kivételek...


[link]


2015. aug. 7. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert álcázta magát a Ronaldó a videóban. Szerinted mégis honnan kellett volna felismerniük mikor takarta a szakáll és a szemüveg?
2015. aug. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de te sem ismernél fel egy hírességet azonnal, ha az általad jól ismerthez képest teljesen más külsővel látnád, és nem lenne "odaírva", hogy ki az.
2015. aug. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Valamit félreértettetek. Arról van szó, hogy még nem tudták ki ő, addig eléggé lekezelően bántak vele, 1-2 ember volt hajlandó vele társalogni, focizni.
2015. aug. 7. 14:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Felőlem lehet Ronaldo én úgy se ismerném meg, ha rendes mezben járkálna, mert nem ismerem, nem tudom hogy néz ki és nem érdekel a foci egyáltalán. Vagyis játszani szeretem, de nézni utálom, arra ott van a snooker, azt jó nézni és szeretem is nagyon.


Ha valaki kimagasló tehetség, de senki sem tudja ki az, Juli néni fia, akkor megdicsérem, elhintem, hogy a jövőben ezzel többet kéne foglalkoznia és ha sietek lassan tovább megyek. Aki tehetséges és látom tök mindegy ki az, észreveszem, de fogok ott csápolni órákat, ha sietek valahová és dolgom van.

2015. aug. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem értettünk félre semmit. Mégis mit vársz? Hogy egy vadidegen emberhez odamegy mindenki focizni? Te odamennél hozzájuk?
2015. aug. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!