Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elnézhető ez a barátnőmnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elnézhető ez a barátnőmnek, vagy gyanúra ad okot?

Figyelt kérdés

Az anyja (anyósom, bár még nem házasodtunk össze) itt lakik a szomszédban, mert ez egy ikerházzá kialakított ház amiben élünk.

A mi házunkban is van asztali számítógép, meg laptop, meg persze az anyja házában is.


Nos a páromnak az lett a szokása, hogy átvonul az anyjához gépezni és órákat tölt el ott. Amikor átmegyek, mindig mond valami hülye kifogást, hogy épp meggyet magozik ott a gép mellett, vagy a mosógépre figyel (mert régi a gép és hajlamos kihúzódni) a mi háztartásunkban még nincs megoldva a mosógép.

Viszont gyakran akkor is átmegy amikor épp nincs se mosnivaló, se semmi, és ott teázgat, gépezget, olykor egész nap én meg nem értem miért.


Ez ok lehet a szakításra? Mert már felhívtam rá a figyelmét, hogy zavar, de látszólag nem érdekli, ugyanúgy átjárgat.


Illetve még jobb kérdés, foglalkozzak ezzel egyáltalán? Ez probléma egy kapcsolatban?


2015. aug. 7. 16:07
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ja és dupla csavar a dologban, hogy tudja, hogy ott nyugiban van szerintem, mert én nem szeretek átjárkálni az anyja miatt mert mindig úgy érzem, hogy ott csak vendég vagyok, az anyja meg mindenbe, még az ottani beszélgetésünkbe is bele szokott ugatni.
2015. aug. 7. 16:08
 2/19 A kérdező kommentje:
Viszont hozzá kell tenni, hogy a nálunk levő asztali gép lassú, neki ott kényelmesebb netezni mint nálunk, az én gyorsabb gépemet meg általában én használom.
2015. aug. 7. 16:09
 3/19 A kérdező kommentje:
Távirányítással egyébként ki tudom kapcsolni a netet az ottani hálózaton, de nem hiszem, hogy ez megoldana bármit is.
2015. aug. 7. 16:09
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy csak az anyjával is szeret lenni? Vagy ott nincs egyedül akkor vagy nem tudom?! A viselkedésében ezen kívül van valami furcsa?
2015. aug. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom ezen kívül nincs. Igazából én szoktam vele sokat veszekedni, vitatkozni, mert nem igazán szokott takarítani, rendet rakni maga után. Ott az anyjánál meg gondolom úgy érzi nem kell semmit se csinálnia.
2015. aug. 7. 16:13
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha valami gond van, miért nem beszéled ezt meg vele? Ha tényleg egy párt alkottok, akkor a problémamegoldás hol marad ebben és a kommunikáció?


Egy őszinte beszélgetés igazán jót tenne nektek, mert lehet, hogy tényleg gond van, de lehet, hogy csak te reagálod túl. Erre csak akkor tudsz választ kapni, ha őszintén beszélgettek egymással.

2015. aug. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%

Te tiszta kretén vagy. Mi az, hogy ki tudnád kapcsolni a netet ott meg ilyenek? :D Akkor jár át amikor akar, csak egy kicsit gépezni megy át, ha lassú lenne az otthoni gépünk, én is inkább átugranék a szomszédba anyukámhoz, főleg, hogy elég jó a viszonyunk és szeretek vele is lenni.

Ha zavar a rendetlenség akkor meg állj neki takarítani. Én a barátnőd helyében szakítanék, neked semmi okod rá.

2015. aug. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
33%

szerintem meg ha már különköltözött, tehát saját háztartást vezet, az az első, h azt a részt tartsa rendben és tisztán, mint háziasszony.

Nekem pl eszembe se jutna anyuékhoz átugrálni, amíg pl áll a mosatlan v nincs kitakarítva, megfőzve normálisan, mire a férjem hazaér az egész napos melóból.

Talán még kicsit fiatalka és így próbál meglógni a felelőség elől, h most már nincs ott anyu, h elpakolja a kupit, ha neki már nincs kedve hozzá.

Hát ebbe bele kell rázódni, meg kell érni agyilag hozzá. És nem a kérdező miatt, h pasi és hűű, miatta klakkban frakkban kell mindennek lennie, mert a nő a cseléd.

Ez egyszerű igény .... önmagával szemben, önmagára is!

És ha ehelyett inkább ő átmegy gépezni, akkor ő még baromira nincs megérve egy saját háztartás vezetésére szerintem.


30N

2015. aug. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ott a pont.
2015. aug. 7. 17:40
 10/19 A kérdező kommentje:

Erre jöttem rá, az elején persze szédített, hogy alig várja, hogy be legyen rendezve az a házrész, mert majd ő sokkal nagyobb rendet tart mint az anyuci, most meg az általa kreált nagy kupi elől anyucihoz menekül a kis kupiba. Hát én meg jól itt fogom hagyni... pofátlanság. És igen volt már, hogy éhesen jöttem haza és ő meg csak aludt :D pedig megbeszéltük, hogy csináljon kaját.

Kifogás mindig van, abban az esetben az volt a kifogása, hogy nem mondtam meg pontosan mit kérek, ő meg nem tudta mit csináljon.


jajj szegény.

Elég sok ilyen semmirekellő csaj van, nehéz őket elkerülni.

2015. aug. 7. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!