Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Átlagos férfiak miért írják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos férfiak miért írják a társkeresőn, hogy ertelmes, átlagos nőt szeretnének ha ez nem igaz?

Figyelt kérdés
A barátnom aki egy átlagos nő, kicsi sulyfelesleg van rajta de nem kövér. De szép haja, bőre van, és egy apolt nő női szemmel nézve. Ismerkedett egy pasival aki egy átlagos külsejű pasi volt, és a barátnőm egy szép nő szerintem hozzá keppest, és értelmesebb is. Mikor a barátnőm is kepet küldott neki az e-mail címére vissza sem írt neki. Na mármost reálisan nézve miért van magátol így elájulva egy átlagos, butácska pasi? A külsőt nem elfogultan néztem mielőtt valaki megvádolna.
2015. aug. 7. 17:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
40%

A nőismerősöd ezek szerint nem rakott fel magáról képet, hanem a pasi akkor látta meg először?


Szerintem kb kismillió dolog lehetett az ismerősödön ami nem tetszett neki, de valamiért egyből a súlyfeleslegre gondolsz, így az sem lehet csekély.

2015. aug. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak nem az esete.


Neten amugy is felejtős, levelezgetni hetekig mire találkoztok és kiderül hogy nem is jön be a másik.

2015. aug. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Neki pont nem tetszett a súlyfelesleg, ennyi. Egyébként mégis mennyi a súlya?
2015. aug. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
A pasinak sem volt képe, az e-mail címre küldte. A sulyfelesleg kicsi, azért is írtam hogy nem egy elhízott nőről van szó, a pasin viszont több kiló volt, és nem egy kidolgozott testű.
2015. aug. 7. 18:18
 5/22 A kérdező kommentje:
Úgy kb 5 kiló felesleg van most rajta, de vannak időszakok amikor hirtelen leadja utána meg visszaszedi.
2015. aug. 7. 18:22
 6/22 anonim ***** válasza:
Értem, csak ha valaki azt mondja kicsi, az általában sokat jelent. Egyébként kifogta, ennyi. Engem is ezerszer lepattintanak férfiként, ezt el kell viselni.
2015. aug. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem láttam csak az első válaszodat. Nekem olyan 65 kilóig elmegy, másnak pont a teltebbek tetszenek.
2015. aug. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Azért írtam az elején hogy kicsi, és nem elfogultságból. Csak az azért elég vicces, hogy túlsulyos, mert a pasin van felesleg, nem szép arcu emberek kb modellekkel ismerkednenek. Azért hogy ennyire nem látja magát. Amúgy nem igazán érdekel, csak elgondolkoztam ezen.
2015. aug. 7. 18:29
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

Ja ha nem érdekel, akkor minden rendben. Engem egyébként a következő dolgok szoktak eltántorítani, "súlyossági sortendben"


Fültágító

Testékszerek

Piercingek

Szolibarna bőr

Karika fülbevaló

Lógós fülbevaló

Komoly súlyfelesleg

Erős smink


Na ha ezek nincsenek, akkor már érdekel is! :)

2015. aug. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Jajj, kihagytam a kacsaszájat és az erőteljes rajongást az éjjel-nappal budapest iránt :D


Írnám a One Directiont is, de az már nem az én korosztályom. :)

2015. aug. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!