Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párodnak és neked ugyanazok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párodnak és neked ugyanazok a politikai nézeteitek?

Figyelt kérdés
2015. aug. 7. 22:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy ugyanaz lesz mert ha meghallom orbán viktorka nevét garantálom hogy a következő pillanatban az utcán találja magát
2015. aug. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ő jobboldali én baloldali vagyok
2015. aug. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Parom liberalis, en szelsojobbos. O zsidobarat, en antiszemita.
2015. aug. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mivel én politikailag elég aktív vagyok, nehezen tudnék tolerálni tőlem eltérő nézetű partnert... de amúgy igen, ugyanazok a nézeteink (pedig ezt nem tudtuk egymásról korábban, annak ellenére, hogy eléggé ismertük egymást, mielőtt összejöttünk...)

Mondjuk egymás közt nem politizálunk, csak néha kerül szóba egy-egy politikai kérdés, és azokban egy véleményen vagyunk.

2015. aug. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nem foglalkozom politikával!
2015. aug. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát engem aztán nem érdekel, nem politizálok.
2015. aug. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Jajj... Még anno az első randinkon megkértem, hogy politikáról soha ne beszéljünk.

Azért egyszer finoman utána érdeklődött, hogy az aktuális párt mellett vagy ellen vagyok-e? Erre válaszoltam csak.

Néha felmerül egy-egy téma, pl menekültek Magyarországon és abban nem értünk egyet. Meghallat engem, én is őt, de nem erőltetjük rá a másikra az akaratunkat.

2015. aug. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nagyjabol. Van egy ket dolog amiben nem ertunk egyet, de az alap nezeteink egyeznek. Mivel most elegge a bogyomben van a tarsasag, igy nagyon zavarna es nem vezetne jora ha a parom nagy fan lenne..


Nem annyira szoktunk egyebkent politikarol beszelni. Nem is baj, csak felhuzom magam.

2015. aug. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nekem fontos hogy közel egy nézetet valljunk.Nem tudom elviselni ha valaki a rossz oldalon áll okoskodva.Nem tudok elfogadni mindent sz***rságot,és nem is akarok.
2015. aug. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Másképp nem tudnánk békében együtt lenni, egy tüntetésen találkoztunk:)
2015. aug. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!