Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Adjak ennek még egy esélyt?

Figyelt kérdés
megismertem egy srácot akivel már 1 hónapja együtt vagyunk, vele vesztettem el a szüzességem, azóta is sokat szexelünk és nagyon jó vele, ezen kívül nagyon sok a közös témánk, jól kijövünk egymással, jól érzem magam vele, volt egy időszak amikor szerelmesnek éreztem magam, hiányzik ha nincs velem de mégis kezdek rájönni hogy nem vagyok szerelmes belé és amikor azt mondom neki hogy: "én is szeretlek", az nem őszinte sajnos.. remélem hogy ez válzozhat mert volt egy időszak amikor csak rá tudtam gondolni és szerelmes voltam
2015. aug. 8. 08:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi fog változni szerinted? Vagy szereted vagy nem
2015. aug. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!