Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ket talalkozas utan lehet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ket talalkozas utan lehet az ember szerelmes?

Figyelt kérdés

Felnott vagyok, nem tini.

Megismertem egy lanyt es mar a 2. talalkozo utan azt ereztem, hogy kezdek szerelmes lenni bele, pedig alig tudok rola valamit.

Testiseg mar volt koztunk.


2015. aug. 8. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Még találkozás nélkül is!
2015. aug. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy kezdesz szerelmes lenni, helytálló lehet. :) De azért ez még nem szerelem szerintem. :)
2015. aug. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1 másodperc után is lehetsz....tapasztaltam. Olyan zavarba jöttem férfi létemre, hogy egy szó nem jött ki a számon. De amíg ez csak egyoldalú vonzódás addig csak rajongásról beszélhetünk, ha viszonozzák is akkor már szerelem.

37F

2015. aug. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet hát. Én egy találkozó után az voltam.
2015. aug. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Attól függ, mit értesz szerelem alatt. Ha azt, amiről már itt már írtak, hogy meglátják, vagy váltanak vele pár szót és bezsonganak (aztán vagy bejön, vagy nem, ha nem, akkor azt mondják kiábrándultak belőle, ha igen, akkor szerelem volt első látásra), akkor igen.

De szerintem inkább ez a kezdesz beleszeretni a helytálló kifejezés.


Úgy szeretünk meg egyre jobban valakit, ahogy egyre jobban megismerjük. Köztetek valószínű nagyon erős a vonzalom és nyilván lelkileg is megvan az összhang, ezért kezdenek ilyen érzések kialakulni benned.


Volt már, hogy egy-két beszélgetés, sőt egy találkozás után valakivel már a rózsaszín felhőkben jártam, majd' meghaltam, hogy csak láthassam még egyszer. Én még ez sem volt igazán szerelem. Nálam a szerelem mindig idővel alakul ki.

2015. aug. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem is csak vonzódás. Szeretni csak azt lehet igazán, akit már ismersz, a hibáival együtt.

Én úgy éreztem a 2. randi után, hogy kezdek szerelmes lenni, hogy előtte már ismertem a barátom hónapok óta. Így kb. két hét járás után tudtam azt mondani, hogy szerelmes vagyok. De addigra már kb. mindent tudtam róla közös társaságból! Ismertem a hibáit, a gyengeségeit, a gondolkodásmódját, szokásait... Ehhez jött hozzá a hozzám való viszonyulása és a köztünk kialakuló intimitás, ami meghozta a szerelem érzését.

2015. aug. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Ritka, de előfordulhat, többnyire inkább csak vonzódás van ilyenkor, a szerelem összetettebb, és megmagyarázhatatlan.
2015. aug. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Találkozás nélkül is simán lehet szerelmes az ember...

Bár... Amikor szeretsz valakit, de ő téged nem, vagy nem úgy, azt nem igazán nevezném szerelemnek. A szerelem az más. Az egy gyönyörű és elképesztő érzés, a legszebb a világon. De ha egyoldalú a szeretet, akkor az csak gyötrődés és kín...

2015. aug. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!