Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves Hölgyek! Ha van olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Hölgyek! Ha van olyan férfi barátotok, akivel tényleg mindent meg tudtok beszélni, legféltettebb titkaitokat is, akkor mi az, ami miatt nem tekintetek rá potenciális partner jelöltként?

Figyelt kérdés

Szóval adott egy fiú barát, akivel szerettek beszélgetni és mindent meg is osztotok vele, akkor mért nem jöttetek még össze vele? Csupán a külső miatt, vagy van más oka is? (A "nincs meg az a plusz" és a "nincs meg a kémia" magyarázat most nem játszik!)

Több volt már köztetek, mint barátság? (csók, szex)


2015. aug. 8. 12:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert szexuálisan nem vonzódtam hozzá. Nem tudtam volna hozzá "úgy nyúlni", sem lefeküdni vele. Nem volt több és nem is lesz :)
2015. aug. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%

Mert szexuálisan nem vonz, nem vagyok belé szerelmes. Az ilyenekkel max. köszönésnél arcra puszi van vagy még annyi sem. Amilyen gyerekkorom volt, kialakult egy távolságtartás bennem, szóval még csak ölelgetni sem szoktam a barátaimat, rokonaimat, nálam már ez egy intimebb kategória. (Pont az ellenkezőjét érte el pár közeli rokonom azzal, hogy "kötelező" volt, és megszóltak, meg leszidtak, ha elhúzódtam valakitől, mert mondjuk előtte evett hagymát...)


Én szinte bárkivel képes vagyok jól elbeszélgetni (értsd úgy, hogy egy idegennel is), ha nem teljesen kuka az illető, de ez nem jelenti azt, hogy mást is akarnék.

2015. aug. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Már miért ne játszanának ezek az opciók? Pontosan azért nem lett potenciális partner jelölt, mert nincs meg a kémia. Egyszerűen nem vonzódok hozzá, nem tetszik. Ez egyébként fordítva is igaz szerencsére.


Soha nem volt több köztünk, mint barátság.

2015. aug. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 picurka Ági ***** válasza:
0%
Dacból!
2015. aug. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, ebbe a kategóriába tartozik-e, mert azért a legféltettebb titkaimat én mindig inkább megtartottam magamnak, volt egy határ, amin a barátaimat sem engedtem túl.

Két olyan férfi barátom volt, egy még van is, csak sok év elteltével már eléggé eltávolodtunk egymástól, akivel tényleg sokat beszélgettünk, találkozgattunk. Szex nem volt köztünk, csak barátság.

Ami összekötött minket, mint barátokat a közös érdeklődési kör, hasonló problémák, olyan szempontból hasonló személyiségek voltunk, hogy ők is, én is szívesen meghallgattuk a másikat, ki tudtuk önteni egymásnak a szívünket, nyitottak voltunk sok programra, eljártunk együtt szórakozni, jól éreztük magunkat.

De sem a testi, sem a lelki vonzalom nem volt meg, pedig nem voltak csúnyák. Csak olyan kis mulyák, inkább barátnő, mint barát típusok. Ráadásul a világnézetünk és a jövőképünk is sokban különbözött.

A vége az lett, hogy egyik belém szeretett, a másik meg féltékeny lett, mikor megismertem a párom.

Többet nem is barátkoztam férfiakkal.


Egyébként érdekes, hogy külsőleg a párom sem olyan sokban különbözik tőlük, talán kicsit ők magasabbak voltak nála, de amúgy hasonló testalkat, hajszín, szemszín, öltözködés, hozzá mégis tudtam vonzódni.

Viszont ő egy határozottabb, férfiasabb, erősebb jellem.

Úgyhogy nálam a jellem, a testi-lelki vonzalom játszik közre az ilyesmiben. Meg aztán, lehet érte megkövezni, nálam fontos, hogy egy férfi azért férfi legyen, nem egy tutyimutyi, nem életrevaló kisfiú. Főleg így 30-as korosztálynál.

2015. aug. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan "fiúbarátom" főiskolán, akivel nagyon jól elvoltunk barátokként, soha nem gondoltunk ÚGY egymásra, kibeszéltük egymással a pasiügyeket, nőügyeket, ő a pasikat segített nekem jobban megérteni, én a női problémáknál segítettem neki, másik szemszög. Volt egy lány, akibe már középiskolás korában szerelmes volt, de nem tudta, hogyan kerüljön közelebb hozzá, hozzám jött tanácsért, azóta már a felesége, én meg ott voltam az esküvőjükön, helyesek együtt, nagyon összeillenek. :-) Aztán azóta elsodort minket az élet, vége lett a sulinak, más körökben mozgunk, de ha úgy alakulna, bármikor újra fel tudnánk venni a fonalat a közösségi háló segítségével.
2015. aug. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Blade Bone ***** válasza:
És az mit jelent ha én mondtam egy lány barátomnak, hogy "igazi jó barát vagy" de ő semmit nem reagált rá? Vissza se mondta, meg semmi, és nagyon jó a kapcsolatunk. Kíváncsi lennék néha mi jár a fejében, mert klasz csaj és imádom, persze szerelmes nem vagyok belé.
2015. aug. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam mondogatni, érzik azt a barátaim, hogy hogy állunk egymással.
2015. aug. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne egy nagyon jó barátságnak túl mennie a barátság határain? A férfiak sem szeretnek bele minden nőbe, akivel kicsit jobb a kapcsolat, fordítva is ugyanez a helyzet.
2015. aug. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi vonzalom nincs, rossz érzés lenne, ha hozzá kellene érnem, nemhogy megcsókolni.
2015. aug. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!