Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok szoktatok olyat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szoktatok olyat, hogy egy fiurol már eldölt, hogy nem potenciális partner, de nem akarjátok lerázni, mert ciki és inkább megvárjátok mig felszinre kerül egy hibája és azt kinevezitek kizáró oknak és igy rázzátok le?

Figyelt kérdés
mert ez egy nagyon undoritó teknika és igazából csak a nyakatokat kéne kitekerni
2012. okt. 3. 01:05
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
68%
Persze hogy igen.A nők fegyvertára a férfiak szopatásában végtelen.
2012. okt. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 A kérdező kommentje:
nem vagy nő, de azért belepofázol?
2012. okt. 3. 01:07
 3/67 anonim ***** válasza:
100%

jól beszélsz kérdező.

sok a köcsög nő, és nem merik azt mondani hogy NEM, vagy IGEN.

Nem vagyok gondolatolvasó, és szeretem az egyenes beszédet, ahogy sok férfi szerintem.

2012. okt. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 A kérdező kommentje:
a nők még arra is lusták hogy erre válaszoljanak
2012. okt. 3. 01:18
 5/67 anonim ***** válasza:

Ha tudom előre, hogy nem lesz akarok kapcsolatot az illetővel és ő már ki is mondja, hogy szeretné, akkor megmondom, hogy én nem szeretnék tőle semmit. Ha megkéri: miért? Mert nem érzek úgy irántad.


Én azt nem értem, hogy ezt a fiúk miért nem tudják elfogadni és miért akarnak mindenáron meggyőzni arról, hogy márpedig járnunk kell.

Ettől érthetőbben és értelmesebben pedig nem tudom elmondani, hogy nem akarok kapcsolatot vele.

2012. okt. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 A kérdező kommentje:
balbalblablalblabal
2012. okt. 3. 01:23
 7/67 anonim ***** válasza:
Eleve nem kezdek olyannal, aki nem tetszik. Ennyire egyszerű.
2012. okt. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:

Hát te hülye vagy... kár volt ide pazarolni az időmet.


Ki tehet róla, hogy mindig idiótákkal akarsz összejönni?! Hány évesek egyáltalán azok? Tuti 20 alattiak, mert a azok pont ilyenek, mint amit írtál

2012. okt. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 A kérdező kommentje:

aha, ezek szerint a lányok 99%a idióta, mert ők meg kavarnak olyanokkal is, akikröl hamar eldöntik, hogy még csak dugni SE fognak vele?


mert én sok lánnyal kavartam bulikban, tölem sokkal jobban kinézőkkel is. A fellépésem annyira erélyes volt, hogy elhitték, hogy tényleg magabiztos vagyok, és emiatt tetszettem is nekik. De mindez csak szinjáték volt, mert érezték hogy nincs valami a helyén (nincs elég jo külsőm ahhoz, hogy tényleg hihető legyen az ultraübertroll viselkedésem). TEhát hétről hétre ment a téma, hogy smárolás kavarás, táncika, utána meg semmi. vagy dumcsika facebookon, aztán meg a kérdésben nevezett metódus.

2012. okt. 3. 01:27
 10/67 anonim ***** válasza:

utolsó ezt mégis honnan tudod?


Nemrég kérdeztem valamit, ahova válaszoltál felismerlek százalékod alapján, de ugyanezt írtad nekem csak virágnyelven.

2012. okt. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!