Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én nem értem azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem értem azokat a férfiakat, akik a párkeresés megkönnyítése céljából? (magyarázat lent)

Figyelt kérdés
Azt megértem, ha valaki azért gyúr, mert erősebb szeretne lenni, sőt, még azt is, ha valaki már párkapcsolatban van, és szeretne még jobban tetszeni a barátnőjének. De az számomra érthetetlen, mikor valaki nem tud barátnőt találni, és elkezd gyúrni, ugyanis én nem jönnék össze olyan felszínes nővel, aki, ha nem vagyok izmos, nem jönne össze velem, ha az vagyok, akkor meg igen.

2015. aug. 8. 16:45
 1/8 Kenzo Tenma ***** válasza:
Van aki így talál dugipartnert és az neki elég is.
2015. aug. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1: Ez is érthető még.

De sok olyat hallok/olvasok, hogy konkrétan párkapcsolatra keres nőt valaki, és azért kezd gyúrni.

2015. aug. 8. 16:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Nézd, az első benyomás nagyon fontos, és mindenkinek megvannak az igényei, aki nem vonzódik egy pocakos emberhez , az nem fog vele összejönni hogy jujj tuti normális srác, majd megszeretem és akkor majd lefogy...
2015. aug. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ez nem felszínesség, egyszerűen csak nagyobb lehet az esély pártalálásra, ha jól nézel ki. Ahhoz, hogy egy nő lefeküdjön valakivel, számít a külső, és lehet hogy pont az a pár centi bicepszre is sokat számít. Lehet, hogy te sem jönnél össze olyan nővel, akinek kicsit vastagabb a combja, dereka, vagy ha esetleg túl vékony. Én sosem gyúrtam, 27/F
2015. aug. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Blade Bone ***** válasza:
Hát az utolsó sorod az számomra rejtély, ha nem tetszek valakinek, az ne nézzen rám kigyúrtan se. Vagy, ha kigyúrom magam, az nem olyan nő miatt van, aki egyszer elküldött, és hogy ezzel majd imponálok neki és jobb leszek a szemében. Ez hülyeség. .. . Az eleje viszont nem értem miért érthetetlen számodra kérdező, ha valski nem jön be egy csajnak se, megfordul a fejében, hogy benne van a hiba,ezért igyekszik azon javítani, akár gyúrással is. Így szebb lesz az önképe, szerintem ezzel nincs gond. :) Viszont ha van egy párom, és vékony vagyok, vékonyan is szeretett belém, mi a garancia arra, hogy a kigyúrt énem is be fog jönni neki? Csak mert hallottam már ilyen dolog miatti szakítást.
2015. aug. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Viszont ha van egy párom, és vékony vagyok, vékonyan is szeretett belém, mi a garancia arra, hogy a kigyúrt énem is be fog jönni neki? Csak mert hallottam már ilyen dolog miatti szakítást."


Egyszerű: Mielőtt elmennél gyúrni, megbeszéled vele. :)

2015. aug. 8. 16:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Mit nem értesz ezen?

Én is azért kezdtem el kondizni, mert vékony voltam, mint egy pipaszár és a testtartásom is elég érdekes volt és tudtam, hogy így nem kellek a nőknek.

Utána elkezdtem edzeni, elég komolyan vettem, ami már elve jót tett szellemileg is, mert volt sikerélményem, nőtt az önbizalmam, a kitartásom stb.

Aztán persze egy év múlva már voltak eredmények és elkezdtek megnézni a nők, már nem utasítottak el.

Jó hatással volt a testemre meg a lelkemre is a sport.

2015. aug. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi felszínesség. Hogy ki tetszik meg, azt úgyis nehéz befolyásolni. Nyilván egy sportosabb alkat vonzóbb, mint egy hájas, kár nőről, akár férfiről beszélünk. És arra is lehet gondolni, hogy a magát jobban elfogadni tudó férfi magabiztosabb lesz (még ha ehhez plusz izomzatra van is szüksége), az pedig vonzóbb, mint a tutyimutyi.
2015. aug. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!