Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi testszőrt szeretnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi testszőrt szeretnek a nők a férfiakon? Mennyi testszőrzet fél bele a nőknek egy pasin?

Figyelt kérdés

És mennyit viselenek el?

Mi az ami még rendben van és mi az már sok?

A farpofákon,lábfeje,fej,has-mellkas,kézfej,felkar stb.


Biztos vannak itt kamusok meg ellenőrizni sem lehet,de jó lenne ha nők válaszolnának.Aki bátor az még képet is linkelhet.

Én már a szőrösebb típus vagyok és undorítónak találom.

Rajtam mindenhol van.Jó fekete. :-(



2015. aug. 8. 16:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A hátán ne legyen szőr, de mindenhol máshol igen! :)

engem a csupasz pasik nem vonzanak, soha nem értettem, hogy hogy létezik az,hogy egy férfinek nem nő szőr a lábán!!?

38N

2015. aug. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem ami belefér: lábak lehetnek sőt legyenek szőrösek, kiráz a hideg a borotvált lábú pasiktól. Illetve hónalj is ok addig amíg még higiénikus, tehát nem 2 méteres izzadt bűzlő hónalajszőrre gondolok a kánikulában, mert az kiábrándító, de pl a párom télen meg szokta hagyni egy ideig és az nem zavar (azért méteresre nem növeszti, de nem is mindig csupasz). Arcszőrzeti és oké nekem, mármint a borosta, nem a télapó szakáll :) Mellkasa háta szerencsére eleve nem szőrös, de lehet, hogy zavarna, ha az lenne, nem tudom. Orrából néha előbukkan egy-egy nagyobb szőrszál akkor azonnal tépjük is szemöldökcsipesszel. Intim területen szintén szőrtelenít mert orális szexnél szerintem elég hányinger keltő egy nagy szőrös herezacskó... De annyira nem szőrtelenít mint pl én, tehát nem mindig csupasz, néha kicsit már bökős, az még nem zavar, nyilván 10 centire ne növessze....
2015. aug. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
szerintem a lábat, kezet egyáltalán ne, a hónaljat, mellkast időnként, de azért ne legyen méteres max.5-10cm, és az arcot rendszeresen, mert nem szeretem a Télapószakállt
2015. aug. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

és a többi említett testrész?

egy kép arról,hogy mi az oké még?

2015. aug. 8. 18:11
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a hát, a hónalj és a fenék szőrt, meg ha ősdzsumbuj van a péló körül, de a többi nem érdekel.
2015. aug. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem az tetszik ha egy férfi szőrös valahogy az olyan beindító tud lenni nálam.


Tehát kar,láb,mellkas szőrös legyen,ha a farkánál és a hónaljánál neki úgy kényelmesebb akkor ott borotválja,bár szerintem pár centisre igazítva is nagyon jó.


Arcon,hááát...kevés igényes arcszőrzetet látni ffiakon, ezért ha nem tudja szépen rendben tartani akkor inkább ne legyen szakáll,bajusz stb.


A haja viszont ne legyen hosszú,az nem tetszik,de lehet kopasz vagy pár centis akár picit hosszabb is.


Például


[link]


[link]


[link]


Kb. az ilyesmik tetszenek (bocsi,hogy hírességekről linkeltem,de nekik k*_rva jó a hajuk ezeken a képeken) meg a "jókisfiús" frizura ami szép tud lenni,de olyat nem nagyon találtam.


Felkar,kézfej,lábfej is legyen szőrös,kivéve ha már olyan szőrös,hogy a bőrét nem lehet látni alatta :D


(farpofákon??? tessék? :D gondolom hagyja úgy ahogyan van,azért csak nem lehet olyan hosszú ott... :O )



Tessék ez szerintem nagyon férfias


[link]


Hirtelen ennyi jutott eszembe.

Esetleg kérdés? :)


19/n

2015. aug. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

6. hozzábújnál egy olyanhoz, mint akit utoljára linkletél?

Én majdnem olyan vagyok és utálom.


Azt azért bevallhatjuk, hogy nem lehet állandóan segget meg kézfejet gyantáztatni.

Én találkoztam olyannal aki szerint a szőrös kézfej csúnya. Szerencsére nem látta az enyém.

2015. aug. 9. 15:41
 8/14 anonim ***** válasza:

mi baj van a válaszommal? :O


nekem tetszik az utolsó képen szereplő férfi,simán összebújnék vele,miért ne?

2015. aug. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nincs vele baj csak furcsa, hogy egy fiatal nő vonzónak találja.
2015. aug. 10. 11:01
 10/14 anonim ***** válasza:

kérdező:te írtál privátot vagy csak valaki trollkodik? :D


miért lenne furcsa,nem értem :O

2015. aug. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!