Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan azt vallják a nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan azt vallják a nőknek adni kell 1-2 pofont és észhez térnek, nem hisztiznek. Erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2015. júl. 14. 12:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%

persze, meg kiláncolni és korbáccsal megverni ha visszaüt...tényleg tök jó ötlet...aztán meg boxolni vele, de az ő kezét hátra kötni...


ha valahol már ütni kell ott régen rossz a helyzet...


22F

2015. júl. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Ha ezzel állna elém egy pasi, nem látna többé...
2015. júl. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Nem old meg semmit, legalábbis nálam biztosan nem. Az ellenkezőjét érné el vele.

Van sokkal jobb kommunikációs forma is, én annak a híve vagyok.

2015. júl. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%

Vannak bizonyos nők, akiket így kell kezelni, csak azok idejében felismerték ezt, és valószínű sosem tudnak párkapcsolatban élni.

A baj az, hogy azokat a nőket bántják, akik viszont valóban nem érdemelnék meg, csak egy idegbeteg bolond rajta éli ki a hatalomvágyát.

2015. júl. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Lajtai László ***** válasza:
85%
(33f)Az a férfi aki megüt egy nőt, nem férfi. Ez elfogadhatatlan. De sajnos sok nő eltűri.
2015. júl. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

Persze, mert sokan azt vallják, hogy az asszony verve jó, mi?


Ez egy iszonyatosan nagyon rossz dolog. Mi az, hogy egy férfi megüt egy nőt? Vagy egy nő meg üt egy férfit?


Az erőszaknak csak erőszak a vége, és az, hogy valaki fizikailag próbálja megoldani a problémát, ahelyett, hogy megmondaná szóban, az elég gyáva is. Ráadásul a férfi, ha megüt egy nőt visszaél az erejével és az a férfi nem is férfi!


Mi értelme a fizikai erőszaknak? Semmi. Minden problémát meg lehet oldani kommunikációval.


És az a férfi, aki kezet merne rám emelni, jelenteném fel a rendőrségen!

2015. júl. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Linó03 ***** válasza:
73%

Szerintem a hisztinek nevezett jelenség sem ok nélkül történik. Nyilván nem ez a problémák megfelelő lekommunikálása, de meg kell próbálni mögé látni. Ha más nem, lehet, hogy figyelemhiány?

A kérdésre válaszolva: a pofon nálam nem segítene, csak kiábrándulnék. De nagyon.

És különben is, ilyen alapon: ha a férfi nem szeretne valamit, akkor meg elő a sodrófával, vagy mi?

A "problémára-erőszakkal" szerintem már elég sok helyen elavultnak számít.

2015. júl. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

Baromság.

Aki erősnek érzi magát, adjon nekem egy pofont.

2015. júl. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%
Ez nálam azonnali szakítóok lenne. A bántalmazás semmilyen esetben sem elfogadott.
2015. júl. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
Ha a pasi feljelentést, távoltartásit plusz könnyű testi sértésért történő bíróságra járást akar. De lenne egy jó kis beszélgetésem a főnökével is. A szakítás nem kérdéses :)
2015. júl. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!