Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, nálatok az esetleges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nálatok az esetleges érzelmek általában testiség előtt vagy után szoktak kialakulni?

Figyelt kérdés
2015. aug. 9. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
"általában"? Általában minden ember más. Akár nő, akár férfi. Ennek a kérdésnek semmi értelme. De semmi. Vannak érzelmes férfiak, akik egész életükben max. 3-4 nővel voltak és vannak olyanok is, akiknek ez a heti "menü".
2015. aug. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bizony vannak,akiknél soha nem alakul ki érzelem,mert anélkül is képesek csinálni,és vannak,akik beleszeretnek az aktuális partnerükbe.Ez teljesen egyénfüggő dolog.Volt dolgom férfival,akibe már akkor beleszerettem,mikor még semmi nem volt köztünk,neki meg kevés volt az együttlét,meg hogy jól éreztük magunkat,mai napig nem érez semmit irántam.Ez sajna ilyen.
2015. aug. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hat akkor olyan férfiakhoz intézem a kérdést akik erzelmesek..
2015. aug. 9. 09:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyik rokonom mondta,de találó,hogy "baxni az állatok is tudnak".
2015. aug. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem még az érzelmes férfiaknál is változó. Amikor megismertem a férjem, nagyon érzékeny volt, tele volt a bugyra a nőkkel. Már-már ott tartott, hogy tőle szokatlan módon "laza" kapcsolatba kezd, csak ne kelljen már ilyen iszonyú sok energiát elpocsékolnia arra, hogy komolyban gondolkodik, a nők meg nem. Én is keserű voltam, épp egy komoly kapcsolat után. Úgy találkoztunk, hogy "minden mindegy", szimpi a másik, de semmi komoly. Így lett aztán a mi laza kalandunkból házasság és 2 gyerek :) A testiség volt először, carpe diem, de két héttel később már mint két szerelmes kamasz andalogtunk az utcán :))) Szóval azt tudom mondani, hogy ha jön, akit keresel, akkor kialakul, teljesen mindegy, hogy mi volt előbb, a tyúk vagy a tojás. Nem tiszteltük egymást kevésbé, mert már első randin együtt voltunk, és nem szerettük volna jobban egymást attól, ha várunk és a "papírforma" szerint randizgatunk hetekig.
2015. aug. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előtte. Ha nem szeretem vagy kedvelem valamilyen szinten, akkor nem fogom még csak megcsókolni sem.


Aki ezt nem tudja elfogadni, azzal nincs több dolgom!


F

2015. aug. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!