Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Többször volt már csók helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többször volt már csók helyzet és mégsem csókolt meg, miért?

Figyelt kérdés
Tetszunk egymásnak. Mondta, érezteti, megerint, kezemet simogatta.. Hosszan egymásra bambulunk.. De nem csókol meg. Amúgy felnottek vagyunk..
2015. aug. 9. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Függetlenek vagytok?
2015. aug. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kenzo Tenma ***** válasza:
Parázik. Kezdeményezd te a csókot.
2015. aug. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akár kezdeményezheted magad is. De pár félreértés után férfiként én már csak akkor kezdeményeznék ha nagyon egyértelmű jelet kapok. Mondjuk ha 10 centire vagy az arcomtól, mozdulatlanul és a szemembe nézel várakozóan.
2015. aug. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok és én sem értem... Talán valamilyen korlátozó tényező? Ha van kedved róla beszélni, írhatsz priviben.
2015. aug. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!