Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » HEEEEEELP! Ez lessz az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HEEEEEELP! Ez lessz az első helyzet hogy csókolóznom kell. micsinálljak?

Figyelt kérdés
jááááájjj nagyon izgulok..és megkell ezt a lépést tennem,ez lessz az első nekem h csókolózni próbálok ..szájrapuszi márvolt.Azt tudom h résnyire kikell nyitnom a számat utánna halvány lila gőzöm sincs mit kell csinállni :(((

2013. ápr. 15. 23:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Lány vagy, gondolom.

Először is nyugodj meg. Amikor megtörténik, akkor sem kell kapkodni. Ez is csak ismerkedés, de a másik szájával, szóval nem rontunk ajtóstul a házba. Ideális esetben ő sem azzal kezdi hogy lenyomja a nyelvét a torkodba. :) Száj kicsit nyitva, ha úgy érzed a nyelveddel finoman végigsimítod az ajkát, amikor úgy érzed, átdugod. Kialakul. Nincs rá általános recept. Pár alkalom és belerázódsz. :) Jó lesz, csak ne parázz.

2013. ápr. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
jajj igen lány vagyok..elfelejtettem írni:SS rendben..muszáj a nyelveddel ilyeneket csinállni? :DDD
2013. ápr. 15. 23:52
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
Gyik nélkül is ment ez b@zmeg 20.000 évvel ezelőtt is...
2013. ápr. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
téged meg ki kérdezet gyökérkém??? -.-""" normális válaszokat írjatok már!!!!KÖSZÖNÖM!!
2013. ápr. 15. 23:55
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz vagyok aki a korábbi használati utsit írta.

:D Vicces kérdéseid vannak hallod. De jó lett volna hogyha akkor is lett volna ez a fórum, amikor nekem volt az első csók.

Nem, nem muszáj a nyelveddel ilyeneket csinálni. Elsőre csak barátkozz a helyzettel, hogy egy fiú szája van a szádon. Előbb-utóbb úgyis kedved támad "megkóstolni" és ilyen furcsaságokat csinálni a nyelveddel. :D

2013. ápr. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
fer tomi, akkor a barlangrajzok segítettek nekik :DD a gyk kovakövi változata :D
2013. ápr. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
kösziiii :DD utolsó ott a pont!!!! x""DDD
2013. ápr. 16. 00:02
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez eszembe se jutott, de most, hogy 'mondod'... :)
2013. ápr. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
kösziiii :DD utolsó ott a pont!!!! x""DDD
2013. ápr. 16. 00:03
 10/17 anonim ***** válasza:
51%

Gyökérkém?

Írni nem tudsz, ráadásul még buta is vagy plusz a smárolás sem megy.

Mit is akarsz te ebben világban?

2013. ápr. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!