Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, milyen esetben utaznát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen esetben utaznátok el több napra egy ismerős sráchoz (barátság, vonzalom stb. )?

Figyelt kérdés
Pedzettem a múltkor egy lány évfolyamtársnőmnek, hogy eljöhetne hozzánk, és nem tudom, belemenne-e. Volt köztünk korábban valami szikraféle, legalábbis azt hiszem, ő kezdeményezett érintésekkel, aztán belementem én is, voltak ölelkezések, kölcsönös simogatások, csak nem mertem lépni. Legutóbb chateltünk, és próbáltam rávezetni, hogy jöjjön el hozzánk, aztán annyit írt vissza, hogy akkor ezt veheti meghívásnak, és hogy majd egyszer élni fog a lehetőséggel. Nem tudom, ezt most komolyan gondolta-e, vagy csak úgy írta, amolyan hárító jelleggel. Gondoltam, megpróbálom majd konkrétan is megbeszélni vele. Szerintetek ha belemenne, akkor nagy valószínűséggel történhetne valami köztünk? Lányok, ezt egyértelműen "olyan" meghívásnak fognátok fel? És ha ti csak haverként néznétek valakire, akkor elutaznátok hozzá több napra? vagy csak akkor, ha ti is akartok tőle valamit?

2015. aug. 9. 21:12
 1/2 Amy987 válasza:
Én már töltöttem több napod a fiú barátommal is. Ebben semmi rossz nincs,hogy meghívtad magadhoz. Kérdezz rá konkrétan is,de ha kifogásokkal fog eléállni,akkor semmi értelme erőltetni. Ha viszont elfogadja,akkor döntsd el,hogy meghódítani akarod,vagy csak simán együtt töltötök pár hülyülős napot.
2015. aug. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, hát végül is furcsa, mert ő kezdeményezett annak idején, és nem volt ellene az ölelkezés (mármint teljesen összesimulva), az sem, hogy az arcát és a haját simogattam, vagy a hátát. Tehát úgy éreztem, hogy esetleg lehet ebből több is. Mindegy, bonyolult, csak én nem feltétlenül barátkozási szándékot láttam a viselkedésében. A minap megírtam neki, hogy akkor komolyan mondom, hogy bármikor eljöhet hozzánk, szervezek programokat, ennyi volt, de erre nem reagált, teljesen más dolgokról írt, és nem igazán értem őt.
2015. aug. 22. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!