Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok/lettem ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok/lettem ilyen?

Figyelt kérdés
Úgy érzem hogy kapcsolatfüggő lettem. Szerelmesnek nem érzem magamat. Van hogy a barátaim hívnak, de le mondom csak hogy vele legyek. Voltam már nagyon szerelmes még is ment a szakítás, most viszont úgy érzem nem menne. Addig okés még egyedül vagyok, de ahogy a közelemben van nem tudok ellenállni. Sokszor rá csapos a popsijára , simogatom egyszerűen nagyon kívánom. Egész nap harapdálnám a popsiját. Lefekvésnél , felkelésnél is egyből rá gondolok... Még is kívánkozok más felé. Pedig ahogy egyből meg látom, hatalmas mosoly lesz az arcomon. Sokat nevetünk egymás mellet. Először csak barátok voltunk, akik pettingeltek. Párhónapja szexelünk és azóta érzem, minta jobban kötődnék hozzá.

2015. júl. 14. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy eddig nem éreztél szerelmet, és ezért új ez az érzés :) boldogságot okoz neked, megszeretted.
2015. júl. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De éreztem már. Voltam már nagyon szerelmes. Belé is voltam, de az már elmúlt ez most olyan más...
2015. júl. 14. 16:46
 3/5 anonim ***** válasza:
kapcsolatban vagytok vagy csak szexkapcsolat?
2015. júl. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy amit eddig szerelemnek gondoltál, az nem az volt, hanem ez az?!
2015. júl. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy az vagyok. Nem érzem magamat vaknak, nincs az a rozsa színű felhő. Voltam belé, az biztos. Akkor nagyon kerestem és vágytam a társaságára. Mióta van köztünk szex egyre egyre többet találkozunk. Egyszerűen igénylem és ő is.
2015. júl. 14. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!