Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan akadtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan akadtam ki? Ennyire nem érdekli pont ez 22/L

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt a párommal. Kb. féléve eljegyzett, de még nem élünk együtt több okból kifolyólag... Régebben mikor még nem volt ennyire komoly a kapcsolatunk úgy beszéltük meg a vőlegényemmel, hogy együtt lakunk 1 évig, hogy teljesen kiismerjük egymást, mert lakva lehet a legjobban kiismerni a másikat ugye. Ma fölvetettem, hogy szerintem majd lassan megmondhatjuk a szüleimnek hogy mégis mikor szeretnénk az esküvőt, h úgy tudjanak készülni anyagilag meg mindenhogy. Nem könnyű összekuporgatni a pénzt és lehet 2 év is mire összejön és mi úgy is kb 3 év múlva házasodnánk össze. Erre a párom azzal jött, hogy nem kell tervezgetni, meg majd kiderül meg amúgy is én sem szeretek tervezgetni, akkor most hogy hogy meg ilyenek. De hát ez nem nagy tervezgetés csak előrelátás meg egyébként is nem azt kérdeztem tőle, h hányan legyünk az esküvőn. Rosszul esett tőle ez a reakció, mert máskor is beszéltünk ilyenekről és meg sem volt gond.


Mondtam neki, hogy ő szerintem nem biztos bennem, h én vagy "az". Ezért nem akar erről beszélni, mert hogy csak lakva tudja milyen vagyok, és azt mondta, h van benne valami. Ez engem csak azért dühít, mert 4 éve ismerem annyira, h tudjam kit szeretek. Persze lakva ismerem ki, a mai világban biztosra kell menni, na de hogy valaki ennyire ne ismerjen. .. Én háromnegyed részben tudom a dolgokat. Együttéléskor a maradék eldől. Meg amúgy is létezik olyan, h alkalmazkodás. Később azt mondta még a párom, h nagy gond nem lesz velünk csak még korai erről beszélni

Tényleg nem akartam belemenni nagyon az esküvő témába, nem is vagyok olyan,de máskor is beszéltünk ilyenekről. Nem értem többször mondogatta, h én vagyok neki az igazi, de most úgy érzem, h ezek üres szavak. Miért jegyzett el most, miért nem később, ha nem tudja a dolgokat velem kapcsoltban annyira. Tény, h 4 év alatt nem találkoztunk túl sokat. Heti 2-3 tali, persze közben volt olyan, h több is volt vagy teljes egy hetet voltunk együtt. Túlreagálom szerintetek? Nem értem mi ez.


2015. aug. 9. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem igazán tudok segíteni, csak annyit mondok, hogy én is ugyanezt az érzést kaptam volna a helyedben...
2015. aug. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Kicsit" ráparázott a dologra, hogy egyre aktuálisabb lesz a dolog? Így nehéz, hogy nem ismerjük őt.

Vagy olyan típus mint nagyapám, hogy jóvanazúgy és őt kell oltár elé vezetni? :D

2015. aug. 10. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Lehet ráparázott... vagy változtak az érzései velem kapcsolatban. :(
2015. aug. 10. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!