Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen lehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen lehet egy olyan pasival jarni, aki a kornyezeteben a nok kedvence?

Figyelt kérdés
2015. aug. 10. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. De tényleg. Hogy hogy milyen? Olyan, mint más pasival járni.
2015. aug. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Villogtathatnád a pichád a többi nő fele. Mehetne a nagyképűség. Próbáld ki, biztos jó lennél benne.
2015. aug. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Próbáld ki! 100 nőből 90 a népszerű srácokra gerjed. Nagy a konkurencia, úgyhogy mindent adj bele!
2015. aug. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Nekem volt ilyenben részem. Én nem éreztem magam jól abban a kapcsolatban..:/ Nem az a baj, ha valaki esetleg jó kiállású, és szeretik nők. De amikor már a nők pofátlanul éreztetik ezt a pároddal, akinek ezzel kapcsolatban semmi kifogása nincsen, az már bántó tud lenni. Pedig én sem egy olyan nő vagyok, akit szarral kell megdobálni mert olyan ronda.
2015. aug. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
rövid életű! 1-2 sexre jó lehetsz nála
2015. aug. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A férjem viszonylag népszerű, bár ő nem az a nagy macsó, inkább az a típus, aki nagyon jól elbeszélget nőkkel is, laza, vagány, vicces ami néhány nő számára előbb-utóbb vonzóvá válik.

Semmi nincs ebben egyébként, én nem vagyok féltékeny típus, de ő nem is ad rá okot.

2015. aug. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt olyan párom, akiért tinilányok és 30-as nők is teljesen oda voltak. Nem az a mai "menő" pénzes, szűk nacis, kivágott pólós, köves fülbevalós, ecsetfejű típus, sokkal férfiasabb, stílusosabb volt, hatalmas, pozitív kisugárzással. Én ugyan nem vagyok féltékeny típus, szóval nem volt negatív élményem azzal kapcsolatban, hogy lógtak rajta a nők, de büszkeség, nagyképűség sem töltött el ez miatt, nem az én érdemem volt, hogy népszerű volt a nőknél, nekem ehhez semmi közöm nem volt, nem volt mire verni a nyálam. Tényként kezeltem a helyzetet.
2015. aug. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!