Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy ferfi a nok kedvence,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy ferfi a nok kedvence, akkor mi oka lehet, hogy 10 eve nincs komolyabb kapcsolata, csak mind ilyen par hetes/honapos?

Figyelt kérdés
2015. máj. 16. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon szeret szexelni szép nőkkel és meg is teheti.


L20

2015. máj. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na vajon???


Az, hogy a nők kedvence :) Megengedheti magának azt, hogy váltogassa őket, hogy amint egy kicsit is laposodik a kapcsolat, jön egy izgalmas impulzus, stb azonnal váltson, ne a jelenlegit próbálja megjavítani. És mivel ez működik neki, ezért nem nagyon érdekli az egész, ha az egyik nem jön össze, "sorban állnak" a lányok, hogy akkor majd velük.

2015. máj. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De ezt 35 evesen csinalni nem gyerekes?
2015. máj. 16. 20:59
 4/4 anonim ***** válasza:

De az...


viszont addig fogja csinálni, amíg csinálni tudja. Esetleg akkor áll le, ha tényleg beleszeret valakibe, vagy bepánikol, hogy egyedül marad.


A saját 30-as haverjaim, kollégáim, között mindegyik esetre láttam már példát, a legritkább talán a megszelídülő casanova, a másik gyakoribb, hogy ahogy öregszik egyre kevésbé megy a szekér, de nem hagyja abba (bár én is 30-as vagyok, ezt inkább az idősebbeknél látom, ehhez még túl fiatal).


Egyébként miért zavar téged, hogy ezt csinálja? Ha neki jó, és azoknak a nőnek is akik belemennek ebbe, akkor?

2015. máj. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!