Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, elárulnátok őszintén,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, elárulnátok őszintén, hogy miért szoláriumoztok?

Figyelt kérdés
Ez ui. egy petíció akarna lenni, hogy ne tegyétek. Ha azért csináljátok, mert azt hiszitek a férfiaknak, fiúknak tetszik, hát erárulom, hogy egyáltalán nem. De még ha van olyan hülye akinek igen akkor is bizonyítottan bőrrákot okoz, akárki akármit mond a védelmében. De mégha ezt el is kerülitek, akkor sokkal több lesz az anyajegyetek, öregíti, ráncosítja a bőrt. Kérlek ne tegyétek tönkre a gyönyörű fehér bőrötöket!
2010. márc. 8. 17:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%

Mi nem okoz rákot? Amúgy az is köztudomású, hogy kis mértékben nicnsenek káros hatásai, sőt, szépíti is a bőrt. (Pattanások, stb...)


Én jobban szeretem a hullafehéret (szőke hajjal, kék szemmel), de elég félelmetes, hogy nem tudsz abba belegondolni, hogy nem minden férfi olyan, mint te. És bizony elég sokaknak a barna bőr tetszik. Szóval a második mondatadon kacagtam.

2010. márc. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon fehér böröm van de eszembe se jutna barnitani magam mert nap alergiám van! ha napot nem birom akkor a szolit se! :S

15/L

2010. márc. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem áll jól a sápadtság, DE nem szoláriumozom, még életemben nem voltam egyszer se. Úgyhogy van egy rajongód... :D 22/L
2010. márc. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom a kérdezőhöz.


26/F

2010. márc. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs undorítóbb egy szétszolizott nőnél! Főleg, ha 5 kg smink van rajta..

Pfuj!


15/L

2010. márc. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
62%

én már kb 3éve szolizok heti 1alkalommal, ritkán 2 meg nyáron persze nem szoktam!Én így érzem jól magam, h van egy kis színem, amugy meg azota a pattanásokkal sincs gondom.

Azoknál az embereknél jó hogy bőrrákot okoz, akik alapból hófehérek netán még szeplősek is és ált ba náluk alakul ki!

Az agyon szolizásnak én is ellene vagyok,de sztem egy barna bőr szebb mint egy hullafehér...

20/L

2010. márc. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Ja és akinek tele van a f sza azzal h nyáron nemtud lebarnulni sehogyse?Elmegy szoliba 15 perc és barnán jön ki....szerintem ugymond jár neki is egy esély neem??Jó én se a szétszolizitt lányokra gondoltam, de attol h neked nem tetszik lehet h másnak igen:S
2010. márc. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%
persze és 600000 ezer ember hülye hogy nekik tetszik csak te vagy az okos mi??
2010. márc. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én néha szoktam menni csak, nyolcadikos korom óta. Anyu vitt először, és aputól kaptam szolibérletet:D nem sűrűn járok, most szalagavató előtt járkáltam el, hogy szép legyen a bőröm, és tudom, hogy ha mértékletesen csinálom, akkor semmi bajom nem lesz, sőt hidd el, van sok pozitív hatása is. Soha nem voltam szétszolizott, nem tartozok abba a kategóriába, hétköznap nem is festem magam, de tudom azt, hogy néha nem árt.
2010. márc. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
42%
én jobban is érzem magam ha barnább vagyok, ad egy kis önbizalmat :)
2010. márc. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!