Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Uraim! Elárulnátok mik azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uraim! Elárulnátok mik azok a tulajdonságok, tettek, viselkedés, ami miatt képesek vagytok megőrülni egy nőért?

Figyelt kérdés

Most nem arra gondolok, hogy ha szembe jön az utcán, hanem egy tartós kapcsolatban, hosszú távon. Vannak olyan férfiak, akik évek után is el vannak varázsolva, ha a NŐ megjelenik a szobában-társaságban-bárhol, bármikor, bárhogyan.

Köszi a válaszokat!


2011. aug. 24. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes a pasi akkor ilyen, de az ritka.:/
2011. aug. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyértelmű... de akkor így is kérdezhetném, hogy miért tud ennyire szerelmes lenni....
2011. aug. 24. 18:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ott lebeg a szex lehetösége az ember elött de az isten igazábol meg kell dolgozni érte!
2011. aug. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En a hisztizestol es a jelenetektol szoktam megorulni! Meg amikor valami rosszat mondtam vagy tettem es napokig nem szol hozzam. Bocs, hogy nem a pont a kerdesre valaszoltam :)
2011. aug. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 asdface ***** válasza:
82%

Nálam ha egy lánynak szép mosolya van, kedves és csinos, akkor nyert ügye van.

Ha jó fej és laza, lehet vele hülyülni, mint akármelyik haverommal, akkor már az unokákat is elnevezem. :D

2011. aug. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Az ideálok iránti szerelem és vágy meg szokott maradni, de aminek szembesülünk a hibáival és meg is szokjuk, el is laposodik, az iránt az érdeklődés csökken.


Szerintem nincs az a vonzalom, amit az idő nem tör ketté, vagy nem párologtat el idővel.

2011. aug. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem

egy buta lánynál csak egy műanyag nőimitátor rosszabb

2011. aug. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!