Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavarna, ha a párotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a párotok, vagy akivel épp ismerkedtek, kicsit "parasztaosan" beszélne?

Figyelt kérdés

Most ismerkedek egy fiúval, és kicsit zavar ahogy beszél, pl. nem azt mondja, hogy hol, hanem hogy hun, meg ma helyett máma megy hasonlók, mondjuk most ezen a kettőn kívül nem jut más eszembe amit még így mond, de szerintem ez is épp elég.

Nektek is zavaró lenne, nem?

Megbántás nélkül, rá lehetne valahogy vezetni, hogy ne így beszéljen?


2015. aug. 10. 16:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
én értem amúgy a "pesties" dolgot, ami miatt picit visszaszólt a kérdező... nem egy pestitől hallottam már, h minden ami már nem BP központja, az vidék... erre a dologra akart reagálni szerintem. :)
2015. aug. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Engem zavarna. Szerintem aki így szokta meg, az nem fog a kedvedért máshogy beszélni.
2015. aug. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Engem zavarna, ez a fajta nyelvhasználat idegen számomra és bizony irritálna.

Megbántás nélkül nem tudod rávezetni, nehéz is lenne számára az átállás, de ha olyan közegben él jelenleg ahol számodra elfogadhatóan beszélnek, akkor esélyes, hogy változni fog a beszédstílusa.

2015. aug. 11. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!