Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A bal oldali szeméremajkamon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bal oldali szeméremajkamon, a combomhoz közelebb levő részénél egy "búb" jött ki, mintha csomó lenne. Szerintetek nagy a baj? Vagy csak szőrtüszőgyulladás?

Figyelt kérdés
Utána olvastam és vagy szőrtüszőgyulladás(bár 1 hete nem borotváltam, mert mesikor nem szoktam)vagy Bartholin -ciszta... Volt már valakinek ilyen, esetleg tud ötletet adni mivel kezeljem? Gyors válaszokat előre is köszönöm! L/18
2010. márc. 8. 18:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt, fogalmam sincs mitől lehet,de nekem pár nappal később elmúlt.sztem nem kell aggódnod miatta
2010. márc. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És fájt is neked?, mert nekem egy picit igen.
2010. márc. 8. 18:34
 3/13 anonim ***** válasza:
Tuti szőrtüszőgyulladás, semmi probléma. Max Gentamycint vagy Tetran kenhetsz rá, de ha nem kezeled 1 héten belül el kell múljon magától is.
2010. márc. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Canesten, neogranormon, betadine nem jó? Mert ezek pont vannak itthon és még ma elkezdeném a kezelést???
2010. márc. 8. 18:45
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyik sem jó!
2010. márc. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
És nálad milyen volt a bőr felszíne? Mert nekem semmi elváltozás nincs , csak érzem a csomót és picit fáj... Most akkor ne aggódjak? :S
2010. márc. 8. 19:02
 7/13 anonim ***** válasza:
Képet kérünk! :D
2010. márc. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez egy olyan csomó, amit ki tudsz tapintani, esetleg piros lehet, és nyomásra fájhat. Igazam van? Ha ilyen, akkor nyugi, az amit írtam!
2010. márc. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Igen, olyan.Remélem igazad lesz! Köszi szépen! :)

Kis képkérős, Te biztosan fiú vagy! :) Küldenék, ha csak úgy lehetne kideríteni.. :) Vagy, ha doktor bácsi vagy, akkor elmegyek időpontra. :D

Még egyszer köszi, hogy válaszoltál :)

2010. márc. 8. 19:17
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem is fájt,és semmi elváltozás nem volt,nyugi semmi baj nem lesz
2010. márc. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!