Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gyötör a kíváncsiság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gyötör a kíváncsiság, miért akarom kiélni magam?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, barátom 20 éves.1 éve vagyunk együtt, nekem ő az első kapcsolatom(első szexuális élményem is vele volt).

Már akkor is rettentően ragaszkodtam hozzá, mikor még csak neten ismerkedtünk.Ez a mai napig így van, nem tudom elképzelni nélküle az életemet,hogy ne beszéljünk... de az elejétől fogva problémák voltak és kb hetente szakítottunk.

Az az igazság, hogy ha nem lenne ez a ragaszkodás, akkor a józan eszemmel tuti, hogy szakítanék vele, mert megcsalt.Igaz, részegen, de smárolt 2 csajjal a harmadikat meg fel is hívta magához, de szerencsére az nem ment.Azért történt ilyen 2-vel, mert úgy gondolta, már mindegy, úgyis szakítunk.

De ezek mellett látom és érzem, hogy szeret, de annyira nagyon nem illünk össze..én meg elkeseredettségből szintén smároltam valakivel, de már nem is ez a lényeg, hanem hogy van így értelme?

Gyötör, hogy tudom, ő nem a lelkitársam, de mégis érzem, hogy ragaszkodok hozzá és szeretem..:(

Mi a fenét tegyek???:(


2015. aug. 11. 02:32
1 2
 1/15 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
87%
Őszinte leszek. Ő csak egy pótlék neked mert azt hiszed, sose lesz ilyen valakid. (hogy ez önbizalomhiányból, azért mert ő az első vagy esetleg másból fakad.. ennyiből nem tudom megmondani) Egyértelműen látszik, h semmit mondó az egész. A helyes megoldás a szakítás és ismerkedsz új emberekkel.
2015. aug. 11. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha mindketten mással csókolózgattok, akkor szerinted van értelme ennek a kapcsolatnak? Én a pasit abban a pillanatban, hogy megcsalt, dobnám is ki, hogy csak úgy nyekkenik.
2015. aug. 11. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De nem bírok szakítani, mert mindig rámjön egy olyan hangulathullám, hogy lázasra és betegre bögőm magam, meg ugye ittvannak a cuccok is, amiket tőle kaptam, nem hiszem, hogy valaha el tudnám engedni és igazából ez is nagyon megijeszt.. :/
2015. aug. 11. 02:53
 4/15 A kérdező kommentje:

De látszik, érződik, mindenki látja, hogy mennyire ragaszkodik hozzám és nem tudom, akkor miért nem tudott ellenállni a megcsalásnak??Ráadásul tényleg nevetségesek, akikkel megcsalt..

Én már csak dühből tettem, amit tettem, egy hétre rá és nem bánom azóta sem, csak forr bennem az indulat, hogy szeretem, de ezt így nem lehet csinálni.. :(

2015. aug. 11. 02:56
 5/15 anonim ***** válasza:
79%

Smároltál valakivel...

Ezzel a tettel te sem vagy jobb,nincs jogod panaszkodni, ahhoz viszont lett volna, hogy elhagyd.

2015. aug. 11. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

Nem értem, hogy kapcsolódik a kérdésed a sztorihoz. Nem ez a lényeg itt.

Nem vagytok szerelmesek. Még csak erkölcsös emberek se. (Ebben a kettőben azért egyeztek.)

Szakítsatok, ennyi.

18/L

2015. aug. 11. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Dobd ki a nálad lévő cuccait, vagy add neki vissza. Készülj fel, írj pl. egy pro-kontra listát, aztán LÉGY FELNŐTT ÉS DOBD KI! Ha megcsalt, nem szeret, ez itt a helyzet édes. Mondhat bármit, megjátszhatja magát, de AKKOR SE SZERET! Vagy, ha továbbra is boldogtalan akarsz lenni, akkor maradj vele, és gondold végig minden egyes csókotoknál, hogy az a száj a kapcsolatotok alatt mást is csókolt, nem csak téged...
2015. aug. 11. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nekem nem egy alkalmam lett volna rá, hogy megcsaljam, mégsem tettem.

Ha ő nem csalt volna meg, nem tettem volna meg én sem.

Nem bosszúból tettem, nem tudom miért, és kb végig ő járt a fejemben.

2015. aug. 11. 03:09
 9/15 A kérdező kommentje:
Azt érzem, hogy talán tudnék vele szakítani, de véglegesen megszakítani a kapcsolatot..arra képtelen lennék
2015. aug. 11. 03:10
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt szenvedés még olvasni is...
2015. aug. 11. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!