Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindent megteszek hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindent megteszek hogy a barátomnak jó legyen, ő mégis ezt csinálja. Szerintetek mit csináljak? (Több lenn)

Figyelt kérdés
elég bevállalós vagyok, meg szeretem a barátom ezért mindig megteszem amit kér, aztán ő rögtön mondja a barátainak hogy milyen jó velem a szex stb, de mostanában egyre többet akar és azt mondja hogy már nem élvezi, pedig én még mindig megteszek érte mindent
2015. aug. 11. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ülj le vele beszélgetni és mondd el neki őszintén, hogy neked ez így nem jó és hogy mi a baj, miért nem élvezi a dolgot. Te egyébként élvezed? Ő is mindent megtesz a dologért?
2015. aug. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
+1 az elsőhöz. Beszéljétek meg, nyíltan, őszintén. Mondd el, te hogy látod, te mit érzel, és próbáld meg megérteni, hogy ő miért nem élvezi, mi hiányzik.
2015. aug. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális a barátod, hogy fecseg a szexuális életetekről akár pro-kontra a haverjaival. Komolytalan.. Rég hagynám az ilyet a fenébe. Azért elégedetlenkedik, mert tudja, hogy még azt is bevállalod, amit amúgy nem tennél, csak az ő kedvéért. Túráztat, meddig mész el.. meddig adod fel a saját méltóságod, hogy esetleg olyat is megteszel, ami csak neki okoz örömet. Ez nem párkapcsolat.
2015. aug. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kihasznál és megaláz. Milyen primitív dolog a haverokkal kibeszélni, hogy mit csinált veled. Hihetetlen, hogy ezt eltűröd.
2015. aug. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!