Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiú barátomnak van barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiú barátomnak van barátnője, de velem valahogy mégis jobban kijön és néha olyan dolgokat is tud mondani amik elég érdekesen hangzanak úgy, hogy van barátnője. Vajon többet érez? Létezik egyáltalán fiú lány barátság?

Figyelt kérdés
Bár a fiúnak a barátnője elég féltékeny sokáig nem is engedte, hogy barátkozzon velem a fiú, de a fiú mégis kiharcolta és a lány folyton rossz szemmel néz rám emiatt.. és hát végül is a kapcsolatuk sem annyira fényes.. folyton vitáznak, de mégis tudom, hogy a fiú szereti a lányt jobban mint szerintem a lány őt, de.. akkor felém miért közeledik?

2012. máj. 14. 01:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mert attól hogy van nője,egy kóbor numera időnként belefér.
2012. máj. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mert Te a barátja vagy.

Az embernek vannak barátai.

2012. máj. 14. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ja, most a nagybetűs kérdésre is válaszolok.:)

"Létezik egyáltalán fiú lány barátság?"

Én szinte kizárólag csak fiúkkal tudok barátkozni, lány vagyok. És sok fiúnak vagyok úgy a legjobb barátja, ahogy Te a fenti esetben. Ez kb. 10-12 évig tud működni. Azért, mert hiába nem vonz a másik szexuálisan, azért az ember mégis elmélyíti a szeretetet, és 10-12 év után ez a szeretet elmélyülhet egy olyan szexuális vonzalomba (kölcsönösen vagy egyoldalúan, de ennyi idő után már leginkább kölcsönösen), ami még mindig nem elég intenzív egy szerelmi kapcsolathoz, de a barátságon már túllép.

És én még nem tapasztaltam olyan szintű társas intelligenciát fiúnál, hogy ezt a korszakot értelmezni vagy kezelni tudta volna. Rajtam sosem múlt.

2012. máj. 14. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én egy ugyanilyen "ördögi körben" voltam majd 1 évig.

Én voltam a fiú, nekem volt barátnőm akivel sok problémánk volt, és volt egy lány aki mellettem állt, én pedig ő mellette.Nagyon jóban voltunk. Mindenben segítettük egymást.Én szerettem a barátnőmet,voltak kicsapongásai sokszor, de nem hagytam el, miközben tudtam, hogy a lány barátom már többet érez barátságnál.Ezzel soha nem élt vissza, nem mondta, hogy hagyjam el a barátnőmet, nem is csaltam meg vele, sem senkivel. Nem lehet elmondani ezt az érzést.A lány barátom többet ért nekem, mint a barátnőm, de ha választani kell kivel akarok lenni mégis a barátnőmmel akartam lenne.Sőt, ha (NEADJISTEN) választanom kellett volna ki haljon meg a barátnőmet mondtam volna, mint a lány barátomat.Tudom durva ilyet mondani, de ezzel a példával tudom megmutatni mennyire bonyolult.Hogy rövidre zárjam, később egyre jobban közeledtem a lány barátomhoz,a barátnőm utolsó nagy baklövése után el is hagytam, és elrontva 1 hónapra rá összejöttem a lány barátommal.Közben "ostromolt" a volt barátnőm az egy hónap alatt, hogy minden megváltozik,minden újra jó lesz. 5 napig jártam a lánybarátommal és visszamentem a barátnőmhöz.

Azóta nem áll velem szóba teljesen jogosan, és ha tehetném mindent megváltoztatnék.Soha nem tudom megbocsátani magamnak.


Ezt azért írtam le, hogy jobb ha a fiúval majd idővel tisztázod a helyzetet, nehogy úgy járjatok mint mi.Ha téged egyre jobban megszeretne azzal bonyodalmak lennének.


Lehet létezik fiú lány barátság, de idővel szerintem egyik félnél úgyis több lesz, mint barátság.

2012. máj. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ezt leírtad.

Igen az a baj, hogy én szeretem őt és szerintem ezzel Ő is tisztában van, de én mindig támogatom.. bármi van.. még a barátnőjével is hiába is rossz.

Csak tudom, hogy neki is volt már olyan, hogy egy lánnyal volt és közbe alakult mással és később hagyta ott a lányt.

Fogalmam sincs, hogy mi lesz ebből később. :/

2012. máj. 14. 14:42
 6/12 Fuuton ***** válasza:

Hát ez egyszerű.

Elmondom neked: Mondd, meg neki, hogy te halálosan szereted őt, miattad dobja a másik csajt, mert kiderül, hogy ő is végig téged szeretett, csak félt elmondani, vagy nem volt tudatos az érzése, de a szíve mélyén mégis téged szeretett.

Ha minden jól megy összeházasodtok, és boldogan éltek.

Sose értettem, hogy miért kell ennyire megbonyolítani egy-egy szituációt.

2012. máj. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Fuuton ***** válasza:
VAGY: Miután megtudta, hogy szereted őt, akkor az történhet, hogy a fiú minden hibáját fogja nézni a barátnőjének, egyszer csak keres egy ideális alkalmat, és megmondja, hogy neki ennyi elég volt. És utána összejöttök.
2012. máj. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ez nem is olyan rossz. :D

Jó is lenne ha tényleg így alakulna.

2012. máj. 14. 23:35
 9/12 Fuuton ***** válasza:
Hát akkor alakítsd úgy, ne várj a csodára, mert ha nem lépsz, akkor nem lesz semmi.
2012. máj. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves 4-es, világosan leírod, hogy a lány barátod ért többet Neked, de mégis a kevésbé szeretett és értékelt lányt választottad párodul. Meg tudnád indokolni, hogy miért?


És ha ezt megmondod, egy másodikat is kérdeznék: miután utólag is bánod ezt a lépésedet és szeretnéd megmásítani, miért nem másítod meg?


Ebben a helyzetben Te vagy cselekvőképes állapotban. 2 nő van, aki Veled akar lenni, Te a másikkal szeretnél lenni újra vagy még mindig, de mégsem teszel semmit. Miért?


(Azt hiszem, nők százezreinek nevében kérdezem ezt.)

2012. máj. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!