Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondjatok mar meg letezik ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjatok mar meg letezik ilyen?

Figyelt kérdés
Van egy lany, aki regen nagyon jo baratnom volt.Rohamosan megvaltozott egyszoval k*rvas lett. De nagyon,ruhak viselkedesek minden.A szuzesseget 15 evesen veztette el egy lehetetlen alakkal. Ugy hallodtam,hogy 8 abortuszt csinalt eddig. :) az edesanyja semmit nem tud errol lehetseges 8 abortuszt csinalni tavaly nyartol mostanaig ?:| Hogy lehet azt kibirni? :| Szerintem a kesobbiakben nem lehet majd gyereke:| :| 16/L
2010. márc. 8. 19:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Bármi lehet....xD kerüld a qrvákat bocs ennél jobbat nem tudok mondani:D
2010. márc. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ezek szerint létezik ilyen..
2010. márc. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Uhh az nagyon durva...
2010. márc. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

neked yahood van :D

amúgy nem,nem lehetséges.

2010. márc. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
húúú ember! összejöttél egy romával? :o
2010. márc. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Lehetetlen, hiszen az első abortusznál úgy szó szerint kikaparják a méhét, hogy az is nagy csoda ha a második megtermékenyített petesejt megtapad. A barátnőd hazudik mint a vízfolyás -> kisebbségi komplexus
2010. márc. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Mar reg-reg nem a baratnom,hallottam errol.Az osztalytarsai montak,jar psihologushoz.

Es igen yahoom van miert?:) Nem baratkozom qrvakkal egyebkent :)) Csak eleg fura 3 abortusz az 100% igaz :)

2010. márc. 8. 19:24
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

En dolgoztam nogyogyaszaton ahol 15-20 perc alatt mindennel egyutt csinaltak a kaparasokat, naponta vagy 10et. Volt egy no (nem, nem roma!) aki 5odszorre jott. Hihetetlen hogy egyesek hanyszor esnek teherbe mig masok csak kindlodnak eveken at, hiaba!!

Ugyhogy igen, van ilyen, 5 kaparas utan bizonyitottan lehet meg terhes az ember lanya! (bar szerintem ezt kulon tiltani kene)


A 8-rol nincsen tapasztalatom.... De ha 5 belefer, lehet hogy valami csoda folytan 8 is. Az viszont hogy masfel alatt.... Az azert kizart. Az ilyen hentes fele abortuszoknal azt javasolja az orvos hogy tobb mint 2 honaposra hordja ki a babat, mert ha tul kicsi, jo esellyel benn marad egy darabja. Szornyu,tudom. Abortusz utan minimum egy honap szunet. Es ha van esze parszor vedekezik. Vagy nem epp az elso ovulaciojat talalja megint telibe egy csodor. Szoval ha tokhulye es termekeny is, minimum 3-4 honap egy "abortusz ciklus".

2010. márc. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
bakker az mondod, hogy kaparás.. és feláll a szőr a hátamon tőle..
2010. márc. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Áhh azért a 8 abortusz durva...Nem hiszem, hogy igaz lenne. Ha pedig mégis..Akkor gratulálok neki!
2010. márc. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!