Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, asszonyok! Nektek jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, asszonyok! Nektek jól esik ha észreveszitek, hogy egy pasi odavan értetek?

Figyelt kérdés

De ti nem akartok tőle semmit..

Olyankor hogy szoktatok vele viselkedni?


2015. aug. 12. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarok tőle semmit, akkor egy idő után kellemetlen. Addig esik csak jól a kedveskedés, amig ugy érzem ez a dolog annyi, amennyire mély a kapcsolatunk. Tehát egy férfi kollegától, akivel jó baráti a viszony, az még belefér ha megdicséri a ruhámat, iszunk egy kávét, de ha ettől bizalmasabb kezd lenni az már kinos és zavaró, akkor tisztázni szoktam, hogy én mit érzek iránta. Különben kedvesen szoktam viselkedni, és normálisan megbeszélem vele, de volt már olyan hogy nem értette meg, akkor inkább teljesen elutasító voltam és kerültem mindenféle kapcsolatot.
2015. aug. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Régebben jól esett, mikor még nem ismertem a férjemet, de amióta házas vagyok azóta sokszor zavar. Ez azért lehet, mert mióta házas vagyok sokkal több férfi megnéz és néha már eléggé kényelmetlenül érzem magam, mert van hogy félreértik a kedvességemet, pedig alapjáraton ilyen a természetem és akkor én sokkal tartózkodóbb leszek velük, van hogy a kommunikációt is minimálisra csökkentem. Szóval engem zavar.:-)
2015. aug. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jól esik, normálisan viselkednék vele akkor is, ha én nem akarnék tőle semmit.
2015. aug. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól esik minden nőnek, egészen addig, amíg nem tartja tolakodónak. :)
2015. aug. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A szexuális tartalmú mondatok nem esnek jól. Ha csak valami dícséret hangzik el eredményre, esetleg öltözékre, hogy csinos vagy, az igen, vagy mondjuk még max: jól nézel ki, ha pl. kiöltözöm valami miatt. Ezek bárkitől jól esnek.

Ha valaki túl rámenős, akkor pedig tartózkodóvá válok, esetleg nyíltan megmondom, hogy én foglalt vagyok, és nem óhajtok társat váltani, de ezt már otrombának érzem.

Amúgy érdekes, mert mióta házas vagyok, sőt mióta a gyerekeim picit megnőttek, és már nem érzem magam annyira leterheltnek, viszont kellően rugalmas lettem tőlük, irántam is jobban érdeklődnek a férfiak, mint amikor egyedülálló, fiatalabb, szerintem szebb voltam. Valószínű, hogy a kisugárzásom lett jobb, gondolom. Bár fiatalnak nézek ki, de én azért látom a különbséget.

2015. aug. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Persze hogy jól.. szerintem az inkább nőnemű és nem nő akinek nem tetszik..én imádom és meg kell tanulni kezelni a helyzeteket..

A lényeg, hogy kedvesen utasítsuk vissza, ha valaki nem tetszik. Fontosak a szavak, azok sorrendje és a hangsúly. Mivel én is adott esetben ezt várnám el egy pasitól.

2015. aug. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
=-es jól összefoglalta. A kínos része viszont ha nem ért a kultúrált, kedves visszautasításból sem, bár az ilyen igen ritka.
2015. aug. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!