Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadnátok, ha a párotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadnátok, ha a párotokat ha menekülne kezdetben az ünnepektől?

Figyelt kérdés

születésnap,karácsony stb.


Nagyon zárkózott olyankor, és ajándékot se nagyon szeret kapni, meg nem is tudja, hogy kellene viselkednie.


2015. aug. 13. 03:15
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Nem. Felnőtt ember, szedje össze magát! Alapszintű társadalmi elvárás. N32
2015. aug. 13. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
hol alap szintu elvaras az hogy olyanokkal pofizzak kiket nem szeretek?
2015. aug. 13. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Igazavan nagyonis! Ha énse bírtam az exem családtagjait annyira hogy minden egyes ünnepen ott jópofizzak mindenkivel a kaja fölött...
2015. aug. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar. A párom is hasonló és én is. Sose szoktunk muszájból ajándékot venni egymásnak. Az viszont zavarna, ha társadalmi elvárásoknak akarna megfelelni meg azzal foglalkozna, hogy mit gondolnak róla az emberek.
2015. aug. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Engem meg az zavarna, ha képtelen lenne leülni a családommal évi kétszer anélkül hogy húzná az orrát.
2015. aug. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem a jópofizásról van szó.Arról,hogy nem tudja,hogyan is kellene viselkednie ilyenkor.Próbáljon lazítani és természetesen viselkedni,ne kontrollálja folyamatosan magát.
2015. aug. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Mivel én nagyon szeretem az ünnepeket, szeretek ajándékozni, és - minek lennék álszent - kapni is, bizony elgondolkoztam volna azon, hogy összeillünk-e (házas vagyok). Ha az élet egyik számomra fontos dolgát nem tudom megélni a társam mellett, akkor bizony mérlegelni kell. Persze ha nagy a szerelem, akkor az ember csak emiatt úgysem vet véget egy kapcsolatnak. Max. az ebből adódó konfliktusok miatt.
2015. aug. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

Elfogadtam, párom sem szereti és híve az ilyen "ünnepeknek". Nem szeretjük az ilyen társadalmi elvárást sem, nekünk jó így, más meg nem érdekel és megfelelési kényszerünk sincs. Ki tudjuk mutatni enélkül is a szerelmünket az év bármely napján.

Persze, ha ez valakinek fontos, akkor azzal sincs gondom, az ő dolga, hisz nem vagyunk egyformák.

2015. aug. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem a jó pofizásokról van szó mellesleg.
2015. aug. 13. 12:07
 10/10 anonim ***** válasza:

Mivel én is gyűlölöm ezeket, saját szülinapot és karácsonyt pedig nem vagyok hajlandó tartani, ezért igen, elfogadnám!


24/F

2015. aug. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!