Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadnátok egy olyan párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadnátok egy olyan párt magatok mellé, aki késztetést érez arra, hogy meglát egy pattanást, mitesszert az arcotokat, azonnal kinyomja? Egyszerűen ez a heppje.

Figyelt kérdés
2015. márc. 21. 01:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. márc. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nincs pattanásom se mitesszerem, szóval ez nem jelentene gondot.
2015. márc. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem örülnék neki, mivel így 18 évesen szép számmal terem rajtam mindkettő. :D
2015. márc. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Volt barátnőmmel mindig ezt csináltuk.
2015. márc. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Megba... érte!
2015. márc. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja nekem is ez volt 2 évig! :D a csajom "mindig" ezt csinálta!
2015. márc. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elég idegesítő..
2015. márc. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én néha a párom vállán, hátán találok ilyeneket. Megkérdezem előtte, hogy kinyomhatom-e. Neki lesz jobb, csak jót akarok :D Na meg engem is zavar a látványa. Ez ennyire rossz lenne? :(
2015. márc. 21. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az még hagyján ha a párod ilyen na de ha az anyád az szörnyű. Végülis 11-12 éves koromtól egészen kb 20-ig szívtam ezzel. Most 21 éves vagyok leszépült a bőröm bár mitesszerek még vannak csak kordában tudom őket tartani, mert megtaláltam a megfelelő kezelést rá. Illetve belázadtam elmegyek a kozmetikushoz kéthavonta és így nem gyűlik fel a bőröm és nem nyúlhat hozzá senki rajtam kívül persze. Amúgy a páromnak is ez a heppje de úgyis lebeszélem mindig szóval ennyi. De anyámat anno nem lehetett lebeszélni gyerekkínzásnak elment volna amit csinált a hülye mitesszer nyomkodási hülyeségével.
2015. ápr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát hogy is mondjam saját tapasztalat, de lelki gond pótcselekvés, unaloműzés szerintem, érdekes a fehér vagy sárga majd kibuggyanó pattanásokat sosem nyomta ki csak a mitesszereket amik sokszor fájtak. Két ilyen barátnőm volt egyik 3 másik 1 évig. Elfogadtam, hogy a kérdésedre válaszoljak. Volt olyan hogy unalmában tette a hátamon, ami ugye nincs szem elött görnyedni kellett és fájt vagyis kellemetlen volt vérzett némelyik, volt olyan hogy kisebb veszekedés után annyit mondott (nagy csend elötte), hogy üljek ugy, hogy tudjon nyomkodni , de közben még volt benne harag szóval valami levezetés féle volt. arcomon mondjuk szerettem mert ölébe lehetett feküdni. Ha nagyon ellenkeztem és jóba voltunk akkor az volt az indok hogy szép leszek.

Unokatesomék szomszédasszonya akkor 30 körül volt háztartásbeli (azért tul sok szabadideje volt) nyáron sokszor üldözte unoka öcsémet hogy nyomkodhassa.

2016. jan. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!