Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez gondot jelenthet? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez gondot jelenthet? Hogyan tegyem izgatóbbá a csókolózást?

Figyelt kérdés

Több mint 3 éve vagyunk együtt a barátommal.Szokás szerint az elején rengeteget csókolóztunk,nagyon jó is volt,izgató is volt mindkettőnknek.Az idő múlásával azonban egyre kevesebbet csókolóztunk.Most már leginkább szex előtt szokott lenni,meg néha 1-2 csók,de már nem olyan mint volt.Egyáltalán nem izgat fel ha csókolózunk.Barátomat felszokta.Elég komoly libidócsökkenéssel is küzdöm,mióta fogamzásgátlót szedek.Talán ennek tudható be?


Pedig úgy vágyom egy hosszas,szenvedélyes,izgató csókra,de valahogy nem megy :(


Előjáték során is elég nehezen tudok beindulni,sokáig tart,míg régebben alig ért hozzám a párom,és már teljesen nedves voltam.


Igaz az a "mondás",hogy evés közben jön meg az étvágy?Ha minnél többet csókolózunk,utána annál jobb lesz?


20/L


2015. aug. 13. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy elmúltak az érzéseid iránta ? :/
2015. aug. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem,ebben biztos vagyok. :)

A szex is jó szokott lenni,csak mint írtam az elején nehezebben megy.

Egyébként mindenben társak vagyunk egymás számára,nagyon jól érezzük magunkat együtt,közös jövőt tervezünk.

Nagyon szeretem.

2015. aug. 13. 09:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Megfásultatok, meguntátok a mókuskeret, a fogamzásgátló is közrejátszhat, ha a tüneteket össze tudod kapcsolni a szedéssel. Cserélj gyógyszert.


(A tiniszerelmek nem szoktak örökké tartani...)

2015. aug. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sehogy, már teljesen kiismertétek egymást, így unalmassá vált az egész. Két lehetőséged van, az egyik az, hogy beletörődsz ebbe, a másik pedig az, hogy tovább léptek.
2015. aug. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A fogamzasgatlot abbahagytam! Azota mEgkonnyebbultem! Vegre van egy normalis elettarsam. GumiT hasznalunk. Elegedettek vagyunk. Foggatloval nekem se volt nemi vagyam es orgazmusom is alig! Most meg Nagyon gyorsan es sorozatos orgazmusaim vannak es a 16-szor annyi kb. Nekem meg allAndo savomlesem volt a foggatlotol, huvelygombam rendszeResen, koromgomba, hajullas, megszoroSodtem az arcomon is. A szorosodesen kivul minden rendbejott.

Egy eletre megtanultam, hogY a foggatlo tonkreteszi az eletet,kAros!


Nem untad meg a baratod! Csak hagyd abba A foggatlot! Ha kiurul, ujra izgato lesz minden! N

2015. aug. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem a csók technika a baj, hanem a gyógyszer, ahogy látod is.

Nem tudnád pihentetni egy ideig? (gumi, spirál)

2015. aug. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindenki tudja, hogy rengeteg gyógyszer van a piacon és mindenkire máshogy hatnak.

Keress egy normális nőgyógyászt, nem úgy ahogy a fentiek. Aki figyelembeveszi a panaszaidat és kiválasztja neked a megfelelő gyógyszert.

2015. aug. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!