Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai világban "ciki" karórát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban "ciki" karórát hordani?

Figyelt kérdés
Tegnap a buszon két idióta divat p.csa beszélgetett, hogy az milyen gáz ha egy férfi karórát hord, mert milyen öreges stb... Ok, nem kell két ilyen degenerált szukát komolyan venni, de ez a kérdés megfogalmazódott bennem:D
2010. márc. 9. 00:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Hülye pi..csák. Már miért lenne gáz? Majd biztos ők mondják meg, mi a trendi. Semmi gond nincs a karórával.
2010. márc. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
tegnap meg oylan kérdés volt, vki a karórákra gerjed, normális-e. amugy egy f@sza karóra vonzó a csajok számára.
2010. márc. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Azt nem láttam :D

De hogy lehet valaki ilyen idióta? Most ha tetszik neki egy pasi, de karórát hord, akkor nem fog vele járni vagy mi?:O

2010. márc. 9. 00:58
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

hülye pi*ák akik azt hiszik h ők diktálják a divatot

pedig vannak olyan fullos karórák ami szerintem nagyon is jól tud mutatni egy férfi karján

2010. márc. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

sztem menő:D de stilusos legyen

20L

2010. márc. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
Hidd el egy Rolex annak a két divatbiccsnek is tetszett volna. Főleg ha jó kocsi társul hozzá mer sunázhattad is volna őket.
2010. márc. 9. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Én inkább nem sunnáznám őket, lány vagyok :D
2010. márc. 9. 02:00
 8/20 anonim ***** válasza:

az ilyesmi, szerintem az


[link]

2010. márc. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%
haha ilyesmi órám nekem is volt...1995-ben....11 évesen.Most már nem hordanék ilyet, ilyen műanyag órát hordani sztem tényleg kicsit gáz, de normális karóra sztem alap dolog, és nem "öreges"......a két csajnak valószínűleg annyi volt az IQ-ja együttvéve, mint amennyi szám van egy karórán xD
2010. márc. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem ciki csak értelmetlen.Már mindenki zsebében van mobil.
2010. márc. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!