Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki, ha 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki, ha 16 évesen a mai világban nem csókolozott és nem volt még pasija, nem jár bulizni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 12:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az azt jelenti hogy vannak még értelmes normális csajok, akik nem pazorolják magukat és az idöjüket hülyeségre, hanem kivárják a megfelelöt és a megfelelö idöpontot
2011. febr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 fegyvernepper ***** válasza:
100%

Ja, ez normális, én se voltam még bulizni és még barátnőm se volt... De egyikre sincs szükségem...

15f

2011. febr. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek igaza van...Én is olyan idős vagyok mint te...és nem érdekel mások véleménye...

Ugyanis engem is szoktak piszkálni,h azért nincs nekem senki,mert szerencsétlen vagyok és nem fogok érteni még a f***hoz sem...és senkinek nem fogok kelleni...

Hát őszintén megvallva vannak dolgok amik az életben sokkal fontosabbak mint egy f***...:)

Én sem érzem magam lekésve semmiről...és én is a megfelelőre várok...ennyi...

2011. febr. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
36%
ha nem voltál bulizni, akkor honnan tudod, h nincs rá szükséged? Bulizni úgy is lehet, h nem iszol, nem cigizel stb, mért kell lenézni aki szeret szórakozi és nem punnyad egész nap?
2011. febr. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne normális? Ez nem időre megy, az érzés jön amikor jön.
2011. febr. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Persze, nem ciki. Amúgy szombat dél van és ilyenkor aki nem a szerelmével van vagy buliban, az gyakorikérdéseken mondja el a véleményét arról hogy milyen jó egyedül lenni meg az egész hétvégét a gép előtt tölteni és egymást bátorítják itt az emberek XDXDXD
2011. febr. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A 12:49-es válaszolóval értek egyet.
2011. febr. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem ciki, 16 vagyok én is, csók volt, buli is pár, de mondjuk szűz vagyok még ^^


Esetleg képet tennél?:D


F/16

2011. febr. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
én nem rég lettem 17(tegnap) de én se voltam még bulizni soha. a pasikkal meg egyszerűen nincs szerencsém.: S
2011. febr. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ejej ti 16-17 éves gyámoltalan csajok, kpeket linkelhetnétek :PP
2011. febr. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!