Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a nagy hátrányos megkülö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a nagy hátrányos megkülönböztetés azért, mert valaki szűz? 20F

Figyelt kérdés

Nem szeretem magamra venni a dolgokat, de már eléggé megbotránkoztat, hogy a szűz mivoltom miatt mások mennyire másként kezelnek. Egyrészt amint kiderül, nagyon visszafogottan beszélgetnek velem és elkezdenek távolodni, mintha egy idegen ember lennék, aki mellett nem lehetne oldottan beszélgetni. Ez úgy általánosságban elmondható az emberekkel való kapcsolatomra. A családom is állandóan csesztet. Ha valamit nincs kedvem megcsinálni (pl. lemenni a boltba parizerért) akkor már rögtön letámadnak, hogy azért nem csinálom, mert egy töketlen balfas. vagyok, és akármi is történt,képesek ezt visszavezetni a párkapcsolati témára, még ha rohadtul semmi köze nem volt eredetileg hozzá. Pedig az élet többi területén tényleg semmi gond nincs, az egyetemen jól teljesítek, nem vagyok ronda se, sportolok is, de nem tudnak férfiszámba venni az imént felvázolt dolog miatt.

Csak én tapasztalom ezt a megbélyegzést az emberek részéről? Miért olyan "gáz" ez?



2015. aug. 13. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom, kinek számít ennyire, mert ezen az oldalon kívül ezt még senkitől nem hallottam. A barátom 24 volt, mikor összejöttem vele és még szűz volt. Pont nem érdekelt és azóta is együtt vagyunk. Az eseteid 96%-ba valószínűleg csak te látod bele, hogy a szüzességed miatt van.
2015. aug. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyrészt minek terjesztetted el, hogy szűz vagy? Akkor senki se foglalkozna veled. Másrészt ha találkoztál volna egy pár csajjal legalább baráti alapon, és mondtad volna, akkor leszálltak volna rólad, és senki sem feltételezte volna, hogy még szűz vagy.
2015. aug. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
21 éves voltam, amikor elvesztettem a szűzességem, és senki nem csesztetett vele, maximum meglepődtek. Valószínűleg többet képzelsz a mondataikba, de ha zavar mondd el ezt nekik. Ne áruld wl mindenkinek hogy szűz vagy. Egy randit sem ezzel kell indítani, csak ha már kialakult valami.
2015. aug. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Mert az emberek nagy része idióta.

Nem tudom minek kellene mindenkinek tiniként szexelni.

2015. aug. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha a homlokodra tetováltattad vagy mindenkinek elmondod, akkor ne csodálkozz ezen.
2015. aug. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%
Ha még parizerért sem vagy képes elmenni a boltba, akkor tényleg egy töketlen balfax vagy.
2015. aug. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Most még nem gáz. Ha 30 leszel és akkor leszel ilyen balfék, akkor az lesz. Egy 20 éves srác alapból éretlen szüzességtől függetlenül.

19l

2015. aug. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!