Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Gerd Müller helyes volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Gerd Müller helyes volt fiatalon szerintetek? (képpel)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Aki nem tudná kiről van szó: német származású Világbajnokságot nyert futballista. 1945 November 3-án született Nördlingenben. Tagja volt a Bayern BEK (BL) győztes keretének is. Pályafutása után az Egyesült Államokba költözött és alkohol problémákkal küszködött, de sikeresen legyőzte. 1992-től a Bayern ifjúsági csapatának edzője.

Lehet sok volt a rizsa, de ezt illik tudni róla. :D Talán furán fog hangzani, de én egy 28 éves nő vagyok és szerintem helyes volt, imádom. :D :$



#Gerd Müller
2015. aug. 14. 01:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jól nézett ki szerintem is. :D
2015. aug. 14. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Nem néz ki rosszul, de az a barkó....fújjjj, az nagyon elrontja, meg ez a haj. Tedd rá ezt a frizurát egy nő fejére, neki tök jól fog állni, mert ez női haj... még egy masnis csatocska kéne bele.

20/L

2015. aug. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Második, nem várhatod el, hogy a mai divatnak és jó ízlésnek megfelelő frizurája legyen egy több tíz éves képen, ne ez alapján dönts.
2015. aug. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, akkoriban ez volt a divat.
2015. aug. 14. 11:16
 5/5 anonim ***** válasza:
nem tetszik
2015. szept. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!