Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire relatív, hogy kinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire relatív, hogy kinek mi a helyes, jóképű?

Figyelt kérdés
2015. aug. 6. 14:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
eléggé! pl van 1 csaj mindenki oda vissza van érte nekem meg nem tetszik
2015. aug. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%
Abszolúte. Na persze a társadaom ezen a téren is mossa az agyskst ezerrel
2015. aug. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem az emberek kb 1-2%-a lehet olyan előnytelen megjelenésű, hogy senki számára ne számítson jóképűnek.
2015. aug. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
15%
Amikor belinkelek egy ehhez hasonló srácról egy képet ( [link] a GYK-ra író lányok/nők 90%-a azt mondja, hogy nekik nem jön be, és felsorolnak vagy 3-4 kifogást... ugye érthető, hogy miért nem hiszek a nőknek...
2015. aug. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem az két külön dolog, hogy kit tart az ember az átlagosból kiemelkedően jóképűnek, és ki az, aki az átlagosba sem férne bele. A belinkelt férfi pl. nekem nem tűnne fel az utcán, ha elmenne mellettem. Ne azért, mert csúnya lenne, hanem azért, mert nem kifejezetten az esetem. Ettől függetlenül nem fogok benne hibákat keresni, de semmivel nem "tökéletesebb" külsőre, mint egy átlagos testalkatú, átlagos arcú szemüveges kocka. Legalábbis számomra. Kíváncsi lennék, mikor vált a férfiak értékmérőjévé, hogy hány kg izom van rajtuk, mert nőben nem ismerek olyat, aki ilyen alapon választana társat magának. Miért csináltok szextárgyat magatokból, férfiak? Ráadásul itt a fórumon is csak az folyik mindenhol, hogy akinek nincs nője, menjen gyúrni, és majd ragadnak rá a nők (vagy épp szerezzen sok pénzt), és ha valaki megfogadja a tanácsot, sok év kitartás után azzal szembesül, hogy azoknak felel meg, akik nem önmagáért felelik. Ennyi erővel tényleg járhatna inkább prostihoz az ember. A szerelem elsősorban a személyiségen múlik, csak az extrém szélsőséges külső rontja legfeljebb az esélyeket. (Extrém = 50 kg alatt, 120 kg felett, exrém izmok)
2015. aug. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon. Egy régi barátnőm exe számára a tökéletesség megtestestesítője volt, rengeteget áradozott róla, én meg fel sem ismertem az utcán, annyira nagyon átlagosnak láttam. Elég valószínűnek tartom, hogy szerinte meg az én ízlésem rémes. Volt pár ilyen eset a baráti körömben, mikor nagyon nem értettük meg egymást ilyen téren.
2015. aug. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
12%

Vannak kirívó esetek,de azokon kívül kizárólag a jóképűnek születetteknek van kizárólag esélyük a nőknél.Mára már anélkül esélyed nincsen egyetlen nőnél sem,ez tapasztalat sajnos.Bárcsak ne így lenne,de ha nem így lenne,akkor már rég baromi sok barátnőmnek kellett volna,hogy legyen,ezzel szemben 0 volt.

Pedig még csúnya sem vagyok,adok is magamra,az öltözködésemre is,kedves,értelmes férfi vagyok.

Csak nem születtem helyesnek sajnos,és ez felülír sajnos mindent. :/

Szóval egyáltalán nem relatív ez a dolog,aki jóképűnek született,ahhoz a nők többsége ígyis úgyis vonzódni fog.Aki meg nem,az meg ha a feje tetejére áll,sem lesz esélye a nőknél,bármit is csinálhat. :/

Ez a szomorú valóság.

24/F

Egy-két kirívó esettől eltekintve,én az utcán is csak olyanokkal látok barátnőt ha körbenézek,akik helyesnek születtek.A nők csak őket keresik,a többi levegőnek van nézve,vagy rosszabb esetben még belé is rúgnak többször az emberbe,csak azért,mert nem helyesnek született. :/

24/F

2015. aug. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%

5-ös jól mondja. Itt a férfiak azt hiszik, hogy a nőknek a gyúrós, pénzes palik kellenek, de ebben nagyon tévednek. Egy nő a férfi személyiségébe szeret bele leginkább a külső mellett. Van egy típus aki tetszik neki, de az nem minden, hogy hogy néz ki.


A belinkelt fickó teljesen átlagos. A teste jó, nincs vele gond, mondjuk barátom kevésbé van kigyúrva és nekem az jobban imponál, viszont az arca egyáltalán nem jön be. Ezért is mondom, hogy lehet valaki nagyon jól kinéző, ha az az adott nőnek nem az esete.

Pl. egyik barátnőm a magas és szőrös fiúkat szereti, aki nem csont vékonyak, hanem van egy rendes testsúlyuk. Nekem az nem jön be, de ez az ő élete. Ha az tetszik neki, akkor az tetszik neki.

Mindenkinek más az ízlése és sok múlik a személyiségen.

2015. aug. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én eddig életem során talán egy csajnak jöttem be, igaz ezen nincs mit csodálkozni, amilyen fejem van.
2015. aug. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
53%
Nekem a belinkelt fickó szimpatikus, de először az arcára fókuszáltam, nem is figyeltem a testét. Ha teljesen felöltözve látnám, akkor is szimpatikus lenne. Másnak meg más az ízlése. Eléggé relatív. Mondjuk befolyásoló tényező az is, hogy milyen közegben mozogsz, milyen emberekkel vagykörülvéve, mik az érdeklődési köreid, ahhoz milyen emberek kapcsolódnak, ritkán választ az ember ettől túlságosan eltérőt.
2015. aug. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!