Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha Zimány Lindából mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Zimány Lindából mindenki poént csinál, hogy egy milliárdossal csak a pénze miatt van együtt, akkor a milliárdos miért nem fikázzák, hogy a csajjal csak azért van együtt, mert egy szép, de üres modell?

Figyelt kérdés
2015. aug. 14. 09:29
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Ugyanazért, amiért nem az a bu*i, aki hagyja, hanem aki csinálja.
2015. aug. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy csak azért van vele együtt? Komolyan kérdezem, én nem követem ezeket a celeb hülyeségeket.
2015. aug. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A modellnek eddig csak gazdag barátai voltak.

A pasasnak eddig csak bombázó, "fullos" női voltak.


Az első elítélendő, ez egyértelmű, de a második felett miért hunynak szemet, az miért nem képezi közvicc tárgyát?

2015. aug. 14. 09:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Értem, és te mit javasolsz? Ítéljük el mindkettőt, vagy egyiket sem?
2015. aug. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem mindenkinek a saját dolgával kéne törődnie, a saját életével és akkor az ilyen figyelemcelebek nem tudnának a ti figyelmetekből élni. Mégis kit érdekelnek? Komolyan nem értem...
2015. aug. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a dolgok így működnek.. :)) És ezt ti is tudjátok.. Adott a szép modell, aki felszínes ( az mellett még annyira nem is hülye, mert a jogi diplomát csak megcsinálta ), benne van a reflektorban, a barátai se gondolom, hogy szegények, így megvan az igénye az ő kis világában, hogy gazdag pasi. És adott a milliárdos, aki szintén felszínes, hiába ronda mint a bűn, tisztába van vele, hogy a pénzére az ilyen nők jönnek. És ha igaz szeretetet nem is kap, nem is hinném, hogy arra van igénye, hogy egy átlagos főzni mosni, takarítani tudó asszonyka legyen mellette akivel nagy szerelemben élnek, hanem valaki akivel villoghat. Őszintén nincs is ezzel semmi baj, ha ők így élnek. De akkor tegyék csendben. Amiért Zimány Linda kapta az ívet, az az , hogy kamera elé kiálltak, és közröhej tárgyává váltak, hogy bizonygatni akarták a por népnek mekkora szerelem ez közöttük...:)Nem kell egyiket sem sajnálni..
2015. aug. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
Eszemben sincs megvédeni a milliárdos fickót, de szerintem ott van a kutya elásva, hogy kettejük közül ő keresi meg a pénzt.
2015. aug. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20%
Hát, okoskám (tudom, hogy nő vagy, mert azok háborodnak hápogva így fel) el kell mondjam neked, hogy legalább a milliárdos a nő értéleiért van vele - mert a szépség is az, és nem azért, amilye van ;) erre gondolom nem is gondoltál, ugye? Ugye... Zimány Linda üresfejű? Bagoly mondja? :O
2015. aug. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
46%

mert csak egy eltartott kutya,

aki adja a szájába a f***szt meg a pénzt,az a gazda

mindig az alárendelt a szégyen.

2015. aug. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!