Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha a kiszemelthez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha a kiszemelthez eljuttatjátok a barátján ismerősén keresztül, hogy bejön nektek, akkor visszautasításnak veszitek, ha nem kezdeményez?

Figyelt kérdés

2015. aug. 14. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom a kérdés feltevését a tini párkapcsolatok kategóriában...
2015. aug. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Igen, én annak vettem...

Nem feltétlen hinném h ez tini kategória bár valóban gyerekes...igazából jó nagy pofon volt az élettől, talán kicsit érettebb is lettem általa.

25/N


Bár itt nem arra kell gondolni, h a nő azt hiszi, h na akkor a pasi odajön és megkérdezi h elmegy e vele a nő randira, csak akkor már odamehetne beszélgetni a pasas. Esetemben konkrétan került, besértődött, másokra tapadt az orrom előtt, ill. minden nőt szépnek tartott rajtam kívül amit feltűnően kinyilvánított. Na persze a mai napig hivja strandolni a nők többségét rajtam kívül, de már lepereg.

2015. aug. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az sem túl jó megoldás, ha postást használ és nem személyesen adja a tudtára, legyen már ennyire életképes, vállalja, hogy szemtől szemben és akkor nincs felesleges agyalás és félreértés sincs.
2015. aug. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gyerekes dolog.
2015. aug. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én béndzsának gondolnám az illetőt, aki nekem megüzeni, hogy tetszek neki. Más ha nem kérik meg, de valaki elmondja mert szóba kerül és tud ilyen infóról. De szándékosan? Hmm...


Velem egyszer de kicsesztek! Én nem is mondtam, hogy üzenem a srácnak, hogy tetszik, csak mondtam az osztálytársának, hogy bejön. Az meg elém cipelte, hogy na itt van. Akkora égést! A fiú meg volt kukulva, én próbáltam menteni a helyzetet valamivel, hirtelen úgy lesokkolódtam már nem is tetszett. :D Megláttam annyira béndzsa, hogy én mint lány jobban kezeltem a helyzetet.

2015. aug. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát ha szándékosan juttattad el az van annyira gáz, hogyha addig még tetszettél is neki nagyjából, és ha te hívod el valahova, elment volna, akkor így már biztos nem. Aztán kinek mi, lehet, hogy ő nem ilyen.


Ha csak arról van szó, hogy tudsz róla, hogy akinek te elmondtad, az elmondta neki, de nem ezért csináltad, csak így alakult, az nem a te hibád, nem is gáz, de ja, ha nem kezdeményez pedig lett volna rá tisztán lehetősége, akkor visszautasítás és sajnos ez van.

2015. dec. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt csináltam, fiatalabbként. Aztán sose lett jó vége. Senki nem közeledett, minden maradt a régi.
2016. jan. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A mai eszemmel senkinek sem üzengetnék,igaz,eddig sem nagyon volt rá példa.Úgy tartom,az a legtisztább,ha közlöm az illetővel a szándékaimat,de minimum célzok rá.Aztán innentől ő dönti el,mit kezd a helyzettel.Ha netán mégis ilyen szitu adódna és nem reagálna az illető,én nem is nagyon próbálkoznék,az elég egyértelmű szerintem.Vagy mert töketlen csajnak tart,vagy mert nem jövök be neki,ez egy utalás.
2017. júl. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!