Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bevállalnátok így egy gyereket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevállalnátok így egy gyereket?

Figyelt kérdés
Egyetemista lány vagytok, együtt éltek a barátotokkal. Ő egypár évvel idősebb tőletek, dolgozik. Ő már simán szeretne gyereket, alapból nagyon imádja őket, nagyon jól bánik velük. Ti is simán vállalnátok gyereket, mert "inkább család, mint karrier" típusúak vagytok, csak féltek attól hogy nem tudnátok olyan jól bánni a gyerekkel, mint a párotok. Meg hát még fiatalok vagytok. A párotok viszont egyre többször említi a gyerek-témát, és nagyon-nagyon szeretnétek őt boldoggá tenni. Vállalnátok így gyereket?
2015. aug. 14. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy biztos a dolgodban ne menj bele csak azért mert ő szeretné. Ha még kicsit fiatalnak érzed magad hozzá mondd meg neki. Szerintem nem fog összedőlni a világ. Ha gondoltál rá akkor végül is te is szeretnél tőle gyereket nem kell azt elsietni. Beszéld meg vele hogy szeretnél gyereket mindenképp csak még most úgy érzed nem tudnád megadni neki azt a fajta gondoskodást amit megérdemel. Ilyen komoly dolgokban sosem szabad az alapján dönteni hogy a másik nagyon szeretné. Ha nem vagy eltökélt az rosszul is el sülhet és itt már azért akkor nem csak kettőtökről van szó. Remélem tudtam segíteni :)
2015. aug. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az Anyak a gyerkocokkel egyutt szuletnek :) Hajra :)
2015. aug. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

Uh én nem tenném. Szerintem legyen pár év munkatapasztalatod. Az egyetemi diploma nem sokat ér gyakorlat nélkül. Amúgy is minek jársz egyetemre ha babáznál? Lehet csak én gondolom így, de szerintem jobb lenne bebiztosítani magad. Ha mégse jönne össze és magadramaradsz gyerekkel félbehagyott tanulmányokkal vagy szűz diplomával nem lesz egyszerű dolgod.

A másik, ha te nem vagy biztos benne akkor ne vágj bele.

2015. aug. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3# nál a pont!
2015. aug. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!