Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg van olyan huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van olyan huszonéves férfi, aki érdemnek tartja, hogy szűz és büszke erre? Vagy ez inkább vicc akar lenni?

Figyelt kérdés

2015. júl. 18. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én 20/F vagyok, számomra semleges
2015. júl. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van.
2015. júl. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szüzesség egy állapot, és nem erény vagy nagy tett ami büszkévé tehet.


Majd ha megtalálom a számomra normális partnert akkor vele "elvesztem" avagy átélem, amúgy részemről semleges a dolog.

2015. júl. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább arra vagyok büszke, hogy nem kurogattam össze-vissza minden ribit, de ez sem érdem, hanem egy állapot. De soha nem is lettem volna képes rá, ez nem az én világom. Ha lesz majd egy barátnőm, és nem pár hónapos kapcsolat, arra majd büszke leszek. 21/F
2015. júl. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha bevallanám neked négyszemközt, hogy 31 évesen még sosem feküdtem le nővel, elhinnéd? Valószínűleg inkább körberöhögnél. Na emiatt sem vallanám be soha egy nőnek sem, hogy még nem dugtam soha senkivel.
2015. júl. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én 28 évesen vesztettem el.

Nem tartom erénynek, az biztos. Sem addig, sem utólag.

2015. júl. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
28f szűz vagyok.
2015. júl. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem a szűziességet tartom érdemnek, hanem az élethez való hozáállást.

Az aztán baromi nagy érdem, hogy tönkreteszem a barátnőm életét, akivel már évek óta járok, és hosszútávra tervezünk, nagyon kívánna, de én ellenállok! Ebből lesz az elhidegülés, félrelépés.

Persze a másik oldala ennek, hogy ha az ember fűvel fával lefekszik, akkor aztán rohadt büszke lehet, hogy már nem szűz...


Személyes esetem, hogy a barátnőm azt mondta, hogy ő várni szeretne ezzel a házasságig. Ha én lefeküdnék vele azért, mert kívánom a testét, vagy mert már elmúltam húsz éves, milyen ember lennék? Két lehetőségem van. Vagy azt mondom,

-igen, téged akarlak, el szeretnélek venni feleségül, és érted megteszem ezt

vagy azt hogy

-nekem az életemben nagyon fontos hogy harmónia legyen test és lélek terén, így nagyon nem illünk össze, és annak ellenére hogy szeretlek, mással szeretném folytatni.


Szélsőséges példák lehetnek, de mind a két felet tisztelem, mert nehéz, felelős döntést hoznak meg.


Én úgy érzem, hogy megtaláltam az igazim, így "feláldozom" az akár egy vagy két évem is.Mert szeretem őt, és elfogadom a döntését. Szégyenkezzek, mert se nem léptem félre, se nem erőltettem rá magam? Értem, hogy általában bonyolultabban alakul az emberek élete...

Én büszke vagyok arra hogy szűz vagyok. A döntésem miatt, mert baromi nehéz dolog megállni! De érdemes! És a kapcsolatunk alatt, ami már évek óta tart szex nélkül, megtanultam őt egyre jobban szeretni.

2015. szept. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Kedves kérdező, vagy válaszadók!

Lenne hozzátok egy kérdésem, és remélem tudtok építő válasszal szolgálni!

Rövid helyzet leírás:

Gyerekkori nagyszerelmesek voltunk és csak a csók csattant el közöttünk. Az élet távol sodort minket egymástól és a kapcsolat is megszakatt. Egy-egy szülinapi felköszöntésen kívül nem nagyon tudtunk egymásról semmit! Nekem volt egy három éves kapcsolatom ez idő alatt de már több mint fél éve véget ért. Mikor sikerült túllépnem és szembe néztem az élettel, hogy akkor most szinglin élem a mindennapjaim, na persze hogy pont akkor futottunk össze. Nem tudta, hogy egyedülálló vagyok, de mikor kiderült nagyon meglepődött. Láttam rajta, hogy ő még mindig azt az első nagy szerelmet látja bennem. Nem akartam kapcsolatba bonyolódni, de egy két hét elteltével találkozgatni kezdtünk. Rájöttünk, hogy nagyon megváltoztunk és arra is ráébredtünk, hogy az a vágy egymás iránt még mindig a levegőben van. 1 hónap elteltével első közös együtt alvás során kicsit tovább folytak az események a hálószobában, de jómagam elég furcsának tartottam a történéseket. Nagyon akarta, de mégse ment neki. Betudtam annak, hogy csak 3 nővel volt összvissz. Igen ám de 2 hét elteltével kiborult a bili. Nem volt még senkije! Nem merte elmondani, mert annyira hiányoztam neki, hogy 5 évig várt rám és nem bírta volna elviselni ha újra elveszít az elmondásai szerint. Igen ez mind szép és jó, de a dolgok azóta sem működnek rendesen. Nincs meg az az őrült pár hónap az elején amikor minden másodpercben megvadulunk egymásért. Nem tudom, hogyan segíthetnék neki? Vagy újra a saját hibámba esek és vak vagyok? (Mert sajnos motoszkál bennem, hogy inkább vágyott már egy barátnőre mint hogy kifejezetten rám. És igen szép az az 5 év várakozási idő, de tényleg lehet szeretni ennyire valakit? Vagy most a korábbi csalódásaim miatt látom ennyire bonyolultnak mindezt és érzem bizonytalannak?)

Jómagam 19/l párom 20/f

2015. okt. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!