Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szeintem normálisabban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szeintem normálisabban pl. discoban ismerkedésnél a roma lányok?

Figyelt kérdés

Ezt a dolgot,most nyáron vettem észre, mostanában elég sokat járkáltunk ki haverokkal városba vagy discoba, és feltűnt ez a dolog. Azt vettem észre,hogy a legtöbb közülük sokkal normálisabb,mint a magyarok. Van tartásuk, jól tudják magukat érezni, nem beképzeltek a semmire, közetlenek , normálisan lehet velük beszélgetni stb. Tegnap discoban már dirket figyeltem is ezt, és tényleg igy volt. A legtöbb magyar csaj vagy a telefonját nyomkodta a pultnál , vagy fapofával irtó bénán táncolt , vagy már 20m-ről lesütött róluk a beképzeltségük( a semmire) , ezzel szemben meg roma csajok meg feltűnően jól érezték magukat, jól táncoltak, ha odamentél táncolni melléjük nem tették a fejüket ,hanem lehetett velük táncolni. Jaa , disco előtt még beültünk egy helyre haverral , ott meg egy roma csaj jött oda hozzánk,hogy menjünk táncolni vele, meg beszélgettünk. És tényleg nagyon jól lehetett vele beszélgetni (nem úgy ugye mint a legtöbb 16-20 évessel..) , nem játszotta az eszét , hanem tök korrekt,normális , kedves volt, és pedig olyan csaj volt,hogy 10/10 , és égse volt elszállva magától..

Más is tapasztalt már esetleg hasonlót mostanában ?!


Kösz a válaszokat!



2015. aug. 15. 16:52
 1/8 A kérdező kommentje:
ja , múlkor discoból 3 roma csajt hoztam haza kocsival , ők is tök normálisak voltak , haverommal vagy 3 hete utcán szólitottunk le egy másik lányt , vele is egész este elvoltunk.. Szóval kicsit sok volt mostanában a 'véletlen' , kezdem azt hinni,hogy tényleg normálisabbak..
2015. aug. 15. 16:58
 2/8 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Ahova én járok nincsenek roma lányok.
2015. aug. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

"haverommal vagy 3 hete utcán szólitottunk le egy másik lányt , vele is egész este elvoltunk"


Szóval egész este dugtátok a fosóját, oké egészségetekre! :D

2015. aug. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem járok olyan helyekre, ahová romákat is beengednek, így nem tudok nyilatkozni :D
2015. aug. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Én bírom a latin lányokat. Ez a "roma" meg "cigány" annyira gáz kifejezések. Egyébként az a vicces, sokkal megbízhatóbbak mint a többiek és nem lehúzósak mint ahogy azt állítják, jó van köztük,de nálunk nincs? Hülye haverom 10 ezerért koktéloztatott egy csajt aki utána közölte: "megjött a pasim, Szia!" És fehér lányka volt
2015. aug. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#5 attól hogy olasznak képzelik magukat még nem válnak latinná


Ha a "roma" meg "cigány" gáz kifejezés szerinted akkor azt csak maguknak köszönhetik.

2015. aug. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet ideig óráig .. A párom mondott erre valamit aki félig cigány ..hogy ő nem feküdt le eggyel se meg nem is akart mert ha egyszer meg du..od elkell venni .. Szóval nyugodtan flörtölj járkálj velük .. Meg ha a a rokonoknak nem tetszel kapsz egy két fülest ..;) Ennyire normálisak a a roma lányok
2015. aug. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja ,amúgy ettől én is féltem/félek , szóval előtte alapsoan körül szoktam nézni,hogy nincsenek -e a közelben valami verőlegények..
2015. aug. 17. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!