Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy barátságba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy barátságba milyen testi kontaktusok férnek bele? 21/L

Figyelt kérdés

Puszi, simogatás, ölelés?

Ha az adott barátnak barátnője van is belefér? Mert én nem szoktam ilyesmiket, ha van, kellemetlennek érzem. Csak akkor van puszi, ha a srác puszil meg. Szerintetek ez butaság?


Nektek mi fér bele? Mi természetes?


2015. aug. 16. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Koszonesnel puszi. Esetleg ha regen lattam, akkor oleles. Simogatas? Mondjuk ha valami baj van, elpanaszolja, mindjart sirva fakad akkor egy "Hé, nyugi!" mellett elfer egy gyors vall simogatas, de ennyi.


Egyeb esetben nem puszilgatom, olelgetem..plane nem simogatom.

2015. aug. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Baráti ölelés, puszi belefér akkor is ha van a másik félnek valakije.


Ha viszont nincs senkitek akkor az fér bele amit mindkét fél jónak lát akár szex is, mert attól még lehettek barátok. De ez ritkán működik jól.. Egymás szeretgetése viszont érdekes, mert abból gyakran kialakulhat több is, és ott vége a barátságnak ha nem viszonzott.

2015. aug. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem (22/L) sok fiúbarátom van, és mindig csak akkor van testi kontaktus, ha valami alkalom ezt kívánja. Köszönésnél nincs puszi, ölelés. Ha valamelyikünk pl. díjat nyer, jár egy ölelés, a szülinapi ajándékokat puszival adjuk át. Ha nagyon szomorú, simogatom a vállát, de sosem a hátát vagy az arcát.
2015. aug. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!