Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik homoszexuálisok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik homoszexuálisok hogy tudnak ismerkedni amikor a heteroknak is nehéz?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy nem találják meg a férfiak és nők a társukat? Akik a saját neműket szeretik vagy biszexek azoknak is nehéz komoly kapcsolatot találni?
2015. aug. 16. 09:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Komoly kapcsolatot nem nehéz találni, csak a felfogáson kellene javítani kicsit, hogy nem dobja el senki ha problémák vannak, hanem megpróbálja orvosolni. Én 26 döbbentem rá, h nekem nem kell kapcsolat. Látom a szüleimen is azt amit én nem szeretnék átélni. Én ink nem próbálnám meg megjavítani azt ami nem megy. Vagyis hasonló szituban nem erre gondolnék ink a különválás. Ezért inkább a problémákat elkerülendő nekem nem is kell komoly kapcsolat.
2015. aug. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát elég nehezen... A férfiak 90%-a hetero, tehàt elég kevés párjelölt marad. Illetve még ebből is nehéz párt találni, mert ugye sokan csak szexet akarnak, öregek, vagy csak egyszerűen nem jön be/nem szimpatikus. És még a különböző igényekről nem is beszéltünk, hogy dohányzó/nem dohányzó, passzív/aktív, önző/önzetlen stb. Szóval tényleg nagyon nehéz,de azért nem lehetetlen.
2015. szept. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!