Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkednetek olyan ferfival/n...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednetek olyan ferfival/novel, aki nemreg vesztette el a parjat/ozvegyult meg? Akik elvesztettek a parjukat, mennyi ido utan kezdtek el ujra ismerkedni?

Figyelt kérdés
En szemely szerint nem tudnek sokaig ra se nezni senkire, de nem vagyunk egyformak. En azt vettem eszre, hogy sokan nagyon hamar elkezdenek ujra ismerkedni, hogy ezaltal konnyebben viseljek a gyaszt, illetve hogy ne legyenek egyedul.Illetve az is elofordul, hogy maga az elhunyt keri erre a tarsat, mert szeretne, hogy a kesobbiekben boldogan eljen. Melyik az altalanosabb? (gyk: semmifele itelkezes nincs a kerdesemben, nem is erint a kerdes szemelyesen, csak kivancsi vagyok masok tapasztalataira es eszreveteleire a temaban)
2015. aug. 1. 12:48
 1/3 A kérdező kommentje:
jav: elhunyt kerte a halala elott
2015. aug. 1. 12:49
 2/3 anonim ***** válasza:
Soha nem mondd hogy soha,de nem szívesen ismerkednék ilyen emberrel,főleg ha nagyon nagy szeretet volt köztük,az mindig benne fog élni,2. meg nem akarok lenni.Ha elveszteném a párom,szerintem úgy érezném hogy senki nem tud a helyébe lépni,viszont az tény,hogy magányosan élni sem jó,tehát lehet hogy egy idő után lenne valakim,de ugyanarra a szintre nem biztos hogy el tudnék jutni vele,sőt biztos hogy nem,nem tudom így előre megmondani.Ismerek olyat én is,akinek meghalt a felesége,és egyből beszervált egy nőt,mert nem bírta egyedül,nem volt szimpi ez a dolog nekem,de ő tudja.
2015. aug. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
viszont ha mindenki igy gondolkodna, ahogy mi, akkor egy megozvegyult embernek duplan nehez. persze nyilvan benne van az uj parban, hogy nem szivesen lenne masodik, bar engem mondjuk ez nem is zavarna annyira, ami zavar, hogy teljesen mas beallitottsag, mint amit en ertelemzni tudok (vagyis hogy nalam ugye a gyasz miatt ki lenne zarva az uj ismerkedes).
2015. aug. 1. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!