Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha a lelkem legmélyén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a lelkem legmélyén erre vágyom, lányok?

Figyelt kérdés
Egy szerető barátnőre, aki el tud fogadni, engem, ezzel a bohókás, humoros, kedves, udvarias, őszinte énemmel, amilyen vagyok, és egy csöndes, szép kis faluban élni együtt 1-2 kis gyerkőccel szeretetben, boldogságban, békében. Kutyával, macskával, szép kis kerttel. Igaz még csak 25 éves leszek, de akár már most is lehet, hogy el tudnám ezt képzelni, ha volna olyan szinten a kapcsolatom egy lánnyal. Szeretem a nyugalmat is, és a biztonságot, talán ezért is vágyom erre.
2015. aug. 16. 16:04
1 2
 1/11 anonim válasza:
én is 25/F vagyok, és erre vágyom, sajnos a lányok nem. vagy aki igen, az már megtalálta a számításait.
2015. aug. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
köhöm... fiú vagyok szintén de kérlek, ez 2015 nem a '90-es évek, úgyhogy sajnos... :/ bár én nem bánom :D
2015. aug. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%
ilyen nincs, ha van is akkor bűn rondák...
2015. aug. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
ritka gondolkozásuak vagytok korotok ellenére , biztos meglesz a megfelelő partner hozzá , én is igy élek 34L
2015. aug. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%
Van esélyed rá, mint mackósajtban a brummogás. Nem akarlak elkeseríteni, de a nők 95%-a a folytonos pörgésre, plázázásra, mozizásra, pizzázásra, vásárolgatásra, nyaralgatásokra van beállva. Persze a te pénzeden. :) Szóval ismerd meg jól a nőt, mielőtt közös lakot tervezel vele. Csúnyán meg tudod szopni.
2015. aug. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%
5--> teljesen igazad van. Saját tapasztalat!
2015. aug. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%

Ez aranyos. Azt mondja a nők 95%-a a plázázásra van beállva, a másik meg azt mondja ez igaz és saját tapasztalat. Akkor ti ketten randiztatok a világ nőinek, vagy csak Magyarország nőinek 95%-ával?


Abban egyet kell értenem, hogy kevesen vágynak erre. Én például szintén erre vágyok, hogy egy csendes faluban éljek békesség, boldogság, stb... csakhogy egyedül. Igen, lehetőleg valami hideg helyen.


Nekem erre azt mondják, hogy nem vagyok normális.

Ezzel szemben én azt mondom, hogy ezek normális vágyak és elfogadom azokat is, akik karrier orientáltak, vagy nem akarnak gyereket, vagy éppen egy szakajtóval akarnak. Nem nagy ügy.

2015. aug. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
A nők 30-35 éves kortól szoktak ezzel előhozakodni, amikor el akarják tartatni magukat, mert az alfa farok lelépett, otthagyta a kölkökkel és a hitellel. Ilyenkor már szívesen veled tartanának, amíg nem voltak elhasznált kapcarongyok addig persze csak jól elnevetgéltek a hasonló srácokon, esetleg ha valamelyik megpróbált vele ismerkedni akkor gyorsan lekoptatták, mert menni kell a szupermacsó pasival gyorsan lőni egy újabb szelfit a diszkóban.
2015. aug. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én elfogadnám ha ilyen pasim lenne, de sajnos nem találok ilyet csak bunkókat, de nyilván én választok rosszul, ha lenne ilyen pasi a közelemben boldog lennék :) 20L :D
2015. aug. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A falut nem tudnám soha, viszont valami kissebb városban ki tudnék egyezni a párommal ha rólunk lenne szó viszont rgy gyereket soha nem szeretnék minimum 2-3
2015. aug. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!